Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan taktika a pasiknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan taktika a pasiknál, hogy direkt tahón, közönségesen beszélnek azelőtt a nő előtt, aki előtte bejött nekik, de nem lett semmi?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen, az incelek biztos tudnak róla. Arról beszélek, hogy azt, akivel előtte úgy bánt a csávó, mint a hímes tojással, utána éles váltással mintha meg akarná botrankoztatni a pasi? ( Amúgy csak röhögtem rajta, mert bírom, mint embert).

#Hímestojas #Közönségeskedés
márc. 10. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem taktika, inkább csak frusztrált agresszív bohócok vergődése.


Én nem szoktam igazából csúnyán beszélni senkivel, meg tahó se szoktam lenni. Aki tőlem ezt megkapja annak tényleg el kell érnie egy gyalázatos szintet. Azzal nem tudja ezt teljesíteni, ha csak elutasít vagy megbánt vagy nem lesz semmi.

márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Nincs.

Ha nincs semmi, akkor tiltom/törlöm a csajt.

Utána majd ő fog megkeresni, mert bejön neki, hogy másokkal szemben én nem nyomulok rá.

márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem történt elutasítás egyébként, csak nem fogadtam az "udvarlást" akkor, hanem maradtam barátsagos, amilyen voltam.
márc. 10. 11:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ugyanaz. Udvariasan visszautasítottad.

Nem baj. Te menj jobbra, ő balra.

márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy munka okán muszáj találkoznom vele.
márc. 10. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék ilyet, passz.
márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy PUA taktika, az a neve, hogy neg.



[link]



39F incel

márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!