Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednél olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan férfival aki naponta többször posztol negatív hangvételű idézeteket Facebookon?

Figyelt kérdés
Ami arról szól, hogy hátba szúrták, vagy kár volt megismerni az exét...
márc. 10. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem, ez mindenkinek a magánügye.
márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mi értelme van, hogy lejáratja egy ország előtt saját magát és az exét is? (Megosztások) Mi köze nem tudom hány embernek, a sikertelen kapcsolatához? Arra vár, hogy mindenki őt sajnálja? Vagy hogy támogassák az emberek? Nem értem.
márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 +1

Ez szánalmas. Utálom a rinyálós, világfájdalmas embereket, mindkét nemre vonatkozóan.

N

márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki idézeteket posztol napi szinten a fészbukon az alapból off.
márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Napi szinten rengeteg hülyeséget oszt meg.
márc. 10. 17:48
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Inkább a volt párját sajnálom, aki képes volt egy ilyen alakot elviselni.

Am nem tudom ilyenkor milyen együttérzést remélnek? Az lenne az első gondolatom, hogy majd engem is így fog szidni mások előtt. Hatalmas nagy red flag.

márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Legnagyobb red flag . Annál is nagyobb ,ha nincs munkája pl.
márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
NEM. Az ilyennek nem is kell kapcsolat, csak valaki, aki sajnálja és babusgatja.
márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyetértelmű, hogy rohadt gyerekes sértett kisbaba és/vagy rohadtul nincs túl az exén. Egyik beteg elme se kell nekem.
márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Facet boomerek használják egy fos
márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!