Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pici lelkifröccsért jöttem... szóval volt egy srác, aki nagyon közel férkőzött a szívemhez. 15 éves házasságból lépett ki nemrég, januárban költözött el, állítólag már egy éve ment a huzavona, az asszony megcsalta. Azt mondta, válnak. 2 kisgyerek. Picit azért azt éreztem, hogy a felesége után vágyakozik, de elmondta, hogy már semmi sem lesz köztük, nincs bizalom.

Nagyon szép heteket töltöttünk együtt, udvarolt, virágot hozott, nonstop csevegtünk, elmondta, hogy annyira örül nekem, hogy velem őszintén tud beszélgetni és bízik bennem életében először.

Két közös ismerősünk volt, az egyik egy jó barátnőm, a másik egy rokonom. Nem akartam elmenni az első randira, de a barátnőm rábeszélt, azt mondta, már rég nem beszéltek, de nagyon jó fej srác. El is mentem és onnantól szinte minden szabadidőnket együtt töltöttük. Beleszerettem, azt hiszem. Bár nem az esetem, de annyira jó volt együtt lenni minden téren, hogy teljesen elmerültem benne, pedig évek óta nem volt ez jellemző rám. Olyan jó kis programjaink voltak, sosem bujkáltunk, mesélt rólam a munkatársainak is, én rettenetesen boldog voltam.

Aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett velem hidegen viselkedni. Egyből észrevettem, hogy baj van, eleinte csak az volt a válasz, hogy nincs semmi baj, aztán utána kiszedtem belőle, hogy ő még ismerkedni akar... nagyon odavágott a földhöz, majd jött a "lehetünk még barátok" végső döfés...

Persze, mindenütt töröltem, elküldtem a fenébe, aztán ráírtam a rokonomra, hogy segítsen már, mit tud erről a srácról. Elmondta, hogy a felesége a munkatársnője és barátnője is, és hogy valóban szétköltöztek, de a feleség nem tud a válásról... Tényleg mélyponton vannak, de még nem tudják, mi lesz, a csaj sejti, hogy van/volt valaki a férjének, de még nem vallott színt.

És most itt tartunk. Teljesen meg vagyok zakkanva, állandóan ő jár a fejemben. Nem is tudom, miért mentem én bele ebbe az egészbe, de már nem tudom meg nem történtté tenni :(

Nagyon várom őt vissza, de ezt már nem lehet jóvá tenni :( Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tennétek?


márc. 10. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtős, keress mást. Fair volt veled, elmondta, hogy csajozni akar, szórakozni. Jelenesetben, aki neked árthat az önmagad. Ne csinálj hülyeséget. Tudom, tudom ismeretlenül könnyű megmondani a frankót másnak, de ebből a helyzetből csak vesztesen fogsz kikerülni, nem éri meg. Gondolom megvoltál már neki, ezért állt tovább.
márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon lennék, hogy túllépjek rajta. Az a lecke az esetből amúgy, hogy szakítás után nem jössz össze valakivel, mert nincs túl a kapcsolaton, vagy dugni akar bokort, fát, füvet és odébb áll.
márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az most a nagy baj, hogy magamban keresem az összes hibát... és az egóm is romokban. Állandóan azon kattogok, hogy mitől vagyok rosszabb, mint a felesége, mi lehetett velem a baja 🙁
márc. 10. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi, nincs rajta túl és szórakozni akar inkább, nem akar csalódni, csalódást okozni azért mondta, hogy másokkal akar "ismerkedni".
márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező amikor elvette a feleségét, más ember volt, azóta tanult a hibáiból és jobbat akar értelemszerűen a feleségénél. A másik meg, hogy minden értéked, jegyed szubjektív, egyik embernek visszataszító vagy, a másiknak meg istennő. Ennél a srácnál valahol középen vagy, de ez nem jelenti azt, hogy nem találsz egy nála jobb palit, aki jobban megbecsül, mint ez a férfi.
márc. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba, hanem benne. Hazudott neked is és a feleségének is. Csak kihasznált téged. Mérgesnek kellene lenned rá és nem magadban keresni a nen létező hibát.
márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!