Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem fel a kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel a kapcsolatot azzal a lánnyal a munkahelyemen, akivel csak a busznál szoktunk találkozni néhány percre?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem segíteni, hogy mit és hogyan tennétek, ha veletek fordulna elő hasonló eset?

Nos, egy elég nagy gyáregységben dolgozunk mindketten, de sajnos a lehető legtávolabb eső területen egymástól. Közös busszal utazunk a munkahelyre is és haza is.

Hazafelé menet a busz indulására várva mindig dohányzunk, de mindketten a saját munkatársainkkal, ő is a kolléganőivel és én is a saját kollégáimmal, de annyira nem távol egymástól, hogy ne vegyük észre egymást. Folyton szemezünk, mosolygunk egymásra, úgy látom rajta, hogy nem csak részemről, de részéről is adott a rokonszenvezés.

Viszont szerintem sem ő, sem én nem akarjuk úgymond "nyilvánosan" és "közszemlére tenni", hogy odamenjünk a másikhoz, elkerülve ezzel az esetleges későbbi cinkeléseket, rosszindulatú pletykákat, kínos viccelődéseket, értelmetlen vérszívást a kollégáktól.

Én úgy gondolom, hogy beláthatja mindenki, senkinek nincs arra szüksége, hogy a kezdeti próbálkozások, kezdeményezések folyamatosan napi szinten a munkatársak fő témája legyen. Ha úgy alakulna a későbbiekben bármi is, hogy esetleg sikerülne kialakítani a lánnyal valamit, legyen szó akár szexkapcsolatról, akár komolyabb kapcsolatról is, ráér majd, hogy egy-egy megbízhatóbb munkatársam tudjon erről, mert hát nyilván idővel úgyis minden kiderül, de most teljesen felesleges az a faktor, hogy csámcsogjon a viszonzott rokonszenvünkről bárki is. De ez most, ebben a helyzetben teljesen lényegtelen.

Tudom, hogy hogy hívják, de a lány sajnos nincs fent egyetlen közösségi portálon sem, így elég nehéz úgymond a közelébe férkőzni a fentebb vázolt körülményeket figyelembe véve.

Nagyon szívesen megismerkednék vele, mert látom a kivirult tekintetén, hogy valamit ő is szeretne tőlem, ennél egyértelműbben nem is adhatná a tudtomra, csak éppen hogyan nyissak, ha vannak bizonyos korlátok...

Érdeklődnék, hogy voltatok-e már hasonló helyzetben és hogyan oldottátok meg?



márc. 11. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha máshogy nem tudsz odamenni hozza, muszáj lesz a kollégáktól odamenni. Máshogy hogy lehetne szerinted megoldani? Nem tudsz neki irni chaten, hogy jöjjön ki ekkor és akkor. És kit érdekel, miről pletykálnak a kollégák? Ilyen emberekkel dolgozol, akiknek nincs más/jobb dolga, mint téged bsztatni? Ezeket le kell szrni. Ha tetszik a csaj, menj oda, vagy hívd el a társaságtól külön.
márc. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mas megoldas, a sarkadra kell allnod. Menj ki hamarabb, amig kisebb a tomeg, es menj oda hozza, akkor is ha tarsasagban van. Szia tudnank valtani par szot kettesben? Felrehivod es dumalsz vele, amig jon a busz. A masodik alkalom mar sima lesz, barmikor odamehetsz hozza.
márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy állhatnál-e mellette, amíg várjátok a buszt?
márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne.
márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyen már tökötök, istenem... nem csodálom, hogy a nők sírnak ezeken a mai "férfiakon"...
ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!