Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ha panaszt teszek...

Munkahelyen ha panaszt teszek néhány emberre a műszakvezetőnek amiatt megutálhatnak megjobban?

Figyelt kérdés
Amiatt menne a panasz hogy úgy érzem hülyeségeket beszélnek rólam és röhögnek rajtam a hátam mögött, és hogy néhányan elég furcsán néznek rám sokszor, megvetően vagy szörnyülködve, nem is tudom eldönteni hogyan
2023. szept. 2. 04:39
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem történt valami kirívó konfliktus, ha amúgy jól végzed a munkádat, akkor ez csak benned játszódik le.


A környezetednek egészen másutt jár a gondolata, amikor te úgy véled, téged figyel, rólad beszél, stb.


Ördögikör.

Úgy érzed, hogy rólad beszélnek, holott nem, csak olyan dolgokról, amik csak rájuk tartoznak.


Kimutatod a sérelmedet. Ők észlelik, de nem értik az okát. Na, akkor néznek rád furcsán.


Te pedig ez által véled igazoltnak a feltételezéseidet.


Ha panaszt tennél, a főnöködben ez ugyanúgy meglepődést, megütközést keltene.

Kezelni nem tudná.


A következmény, hogy a tartós feszültség, amit magad körül teremtesz, a munka rovására megy.


Annak pedig a következménye az lesz, hogy elbocsátanak.


Ez sajnos betegség, üldözési mánia. Fordulj orvoshoz.

2023. szept. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen indokkal ha jönnél panaszkodni akkor kiröhögnélek. Bizonyítékok nélkül vádaskodsz és feszültséget generálsz. Kell a fenének ilyen munkaerő és kirúgnak.


Ovis szint: "Pisti azt mondta rólam, hogy csúnya homokvárat építek. Brühühü"

2023. szept. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: a helyedben én ilyen miatt nem panaszkodnék, csak akkor, ha konkrét bizonyíték is van, vagy munkával kapcsolatosan is elkezdené.

Egyébként először mindig az adott illetővel/illetőkkel érdemes megbeszélni a problémát, vagy négyszemközt vagy csoportosan.

2023. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És mit gondolsz mit csinálna a műszakvezető? A sarokba állítja őket mert csúnya dolog a másikon nevetni? Ez nem rá tartozik. Ha tényleg problémátok van egymással azt legfeljebb egymás közt megpróbálhatjátok tisztázni de legjobb ha csak végzed a munkád és nem foglalkozol a kollégáiddal. Ezt az ovis szintet meg felejtsd el. Majd ha hátráltatják a munkád vagy bármi olyat tesznek ami az üzletnek rossz akkor mehetsz panaszkodni de addig ez csak a személyes sérelmed amin fölöslegesen hisztizel.
2023. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!