Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon zárkózott és szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zárkózott és szociális fóbias vagyok.De nagyon tetszik egy férfi. Nem beszéltünk még csak néha köszönünk egymásnak. De amikor rám néz, megáll a szívem annyira ideges vagyok. Néhány hónapja kezdtem új munkahelyen, ennek kapcsán szoktam látni?

Figyelt kérdés

Amióta odamentem azóta néz sokat, én is őt, de a fóbia meg ilyenek miatt én nem tudok úgy flörtölni mint egy normális ember. Mára már szinte rám sem néz, nemhogy közeledni próbálna. Bizonyára úgy jött le neki, hogy engem nem érdekel, pedig nincs így.

Ezt már elfelejthetem. Ugye?

40 körüli férfiak véleményére vagyok kíváncsi leginkább.



2020. okt. 22. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Állj elé, és mondd el neki az igazat. Elvileg felnőtt vagy.
2020. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok de szociális fóbiás, gondolom fogalmad sincs róla milyen az. És ahogy írtam, nem is beszéltünk még egymással.
2020. okt. 22. 21:58
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
De, engem többször bántalmaztak, sokszor volt kiközösítés szintű élményem, sokáig én is kerültem az emberek társaságát, és nehezen szólaltam meg. Viszont egyszer el kell kezdeni túllépni ezeken a dolgokon, mert ha nem, nyakig süllyedsz a szarban. Jelen esetben kb. a csodára vársz, mert hogy ő nem gondolatolvasó, és nem fogja tudni, hogy tetszik neked. Beszélgess vele, még azt is elmondhatod, hogy tetszik neked, 30-40 körül azért már csak nem röhög ki senki, ha ezt elmondod.
2020. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belemagyarázod, hogy azért nem néz már rád, mert nem foglalkozol vele. Új voltál, addig néznek, utána megszoknak. Ha akar valamit, mondani fogja. Kár kombinálni. Ha meg te akarsz, te mondod.
2020. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azóta alakult már valami? :)
2020. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy alakul, néha összeakad a tekintetünk, de amúgy tök érdektelen. Ezt már elengedtem
2020. nov. 4. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó vagyok.

Amúgy nálam is teljesen ugyanaz a helyzet, mint nálad :( (szintén egy munkahelyen vagyunk, csak a nemek cserélődtek fel )

Az a gond, hogy nem tudom, Ő érez-e valamit. Talán Ő is ugyanígy van vele, mint én? Talán Ő sem mer kezdeményezni.

Ha megláttam, mindig néztem...de mindig elfordultam, ha felém nézett.

Nem akartam feltünően bámulni.

Mindig vártam azokat a helyzeteket, amikor végre láthattam (ilyen olyan papírokat kellett neki bevinnem stb.)

Mostanában már valamiért kerülöm. Talán, mert már elfogadtam, hogy ebből úgy sem lesz semmi, jobb lesz ha kerülöm.

Persze, ez elég szar érzés. :(

Kezdeményezni nem merek, túl gyáva vagyok ilyen téren. Plusz félek az elutasítástól is, mert mi van, ha nem is érez semmit, csak beképzeltem az egészet. Az totál égés lenne!



Szóval...kicsit fura lehet ezt egy hasonló beállítottságú embertől hallani (olvasni :)), aki szintén nem meri felvállalni, mit érez, de...azért próbáld meg még egyszer a dolgot vele. Valahogy add a tudtára, mit is érzel. Feltéve, hogy még érzel valamit iránta.


De, ha már ilyen bátran arra merlek buzdítani, hogy még ne add fel és próbálkozz, akkor az a minimum, hogy én is ugyanazt tegyem. :D


Csak még nem tudom, hogyan csináljam :(

2020. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki kicsit gátlásos, az már azonnal magára aggatja a pszichológia divatossá vált meghatározásait.


Hagyjatok fel ezzel.


A másik hiba, hogy valaki rátok néz, és máris mélyreható

képzeteket társítotok egy abszolút hétköznapi megnyilvánuláshoz.


Az ember jön-megy, nézelődik. Lehet, hogy tűnődött valamin,

és téged nem is látott, hiába nézett "rád".

2020. nov. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy írásban közeledsz, ráírsz, nem opció? (nem rögtön a vallomással, hanem beszélgetést kezdeményezve)...

Egyébként a gátlásossággal kapcsolatos problémáddal nem szégyen segítséget kérni, pszichológustól.

2020. nov. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!