Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Féltem a függetlenségemet, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a függetlenségemet, ez normális?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok egy pasival, akivel minden rendben van, de ennek ellenére úgy érzem, hogy nem tudok vele együtt lenni. Régóta vágytam egy kapcsolatra, az elején boldog voltam, hogy van valakim, de most tudatosult bennem, hogy tényleg van valakim.

Az élet minden területén független vagyok. Egyedül élek, saját döntéseket hozok a munkám során és mindent egyedül csinálok. Bevallom, nem is szeretek másokkal együttműködni, mert nyűgnek érzem. Szeretek egyedül lenni, fejleszteni önmagamat és edzeni. Úgy érzem, hogy miatta túl sok mindenről kell lemondanom. Mióta együtt vagyunk kevesebbet járok kondizni, kevesebb időm van magamra és a barátaimra. Más is érzett vagy érez hasonlót? Hogyan változtassak a felfogásomon? Nem akarok alkalmi partnert, egy komoly kapcsolatot akarok, de néha besokallok. 28N és 31F


márc. 12. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mióta együtt vagyunk kevesebbet járok kondizni, kevesebb időm van magamra és a barátaimra."

Tartsd meg a régi szokásaidat és programjaidat, amiket szeretsz.

A kapcsolat csak akkor jó és kell, ha általa jobb és örömtelibb lesz az életed, nem fárasztóbb és stresszesebb.

márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Akkor mond meg neki csak szexre kellet mikor szólok jössz meg dugást azt el mész azt nem lesz ilyen bajod
márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Márpedig ez akaratlanul is így van, lesz egy komoly kapcsolatban. Még ha nem is korlátoz a másik, akkor is azon veszi észre magát az ember, hogy a külön programok háttérbe szorulnak, és előtérbe a másik fél, a közös programok.
márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig ezt éreztem a párkapcsolatokban.
tegnap 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!