Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szerintem red flag ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem red flag ha így beszél velem a pasi már az ismerkedésünk legelején?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy pasival nagyjából 5 napja, nagyon aranyos volt, egyedi üzeneteket, hangüzeneteket küldött, igazi 10/10-es főnyereménynek tűnt egészen a mai napig.


Az utóbbi 2 napban csak reggel szokott írni, ebédidőben, meg munka után, kérdeztem, hogy miért ír ilyen ritkán és mondta, hogy ezen a héten sok határidős teendője van, és hajtósabb.


Visszaírtam neki, hogy azt jelenti, hogy akkor még 3 napig napi 2 mondatot fogunk beszélni?


Erre teljesen kifakadt, hogy oké, hogy ismerkedünk, de semmi közöm ahhoz, hogy Ő mennyire ér rá másnak visszaírni, és a kettő között mit csinál, azt mondta ha ennyire kevés nekem ez a beszélgetés keressek mást, de nekem jelenleg nem tartozik elszámolással arról, hogy hogyan osztja be az idejét.


Tényleg olyan nagy dolog lett volna normálisan beszélni?


márc. 12. 20:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Engedd el, rossz a prognózis.
márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%
Nem tetszel neki eléggé a képeid alapján, ezért van az, hogy nem igazán keres. Max szexre vagy jó neki.
márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Azt hittem valami durva lesz, de igazából igaza van.

A másik meg az, hogy nem érdekled eléggé, mert különben jobban odafigyelne rád.

márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van. Ír reggel, délben, este. Mégis mit vársz egy dolgozó embertől? Veled fog beszélgetni egesznap apro-csepro dolgokról?
márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

Mindkettőtöknek igaza van. Valóban nem elszámoltatható, másrészről meg, ha így reagált, akkor szerintem is felejtős, nem hiszem, hogy eléggé érdekled.

Nem azért, mert ritkábban keres, hanem mert ezt ilyen nyersen közölte veled.

márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%

Szóval írt reggel is, ebédidöben is meg munka után is. ?????????? Hányszor kellene még?

Hány éves vagy te kérdezö, hogy a neten éled az életed? Neked nincs semmi dolgod? Én ha akarnék se tudnék többször írni, mert dolgozom és nekem is határidös munkáim vannak. Reggel hétkor kimegyek a házból és ma pl. este 8 után jöttem haza. A vonaton mondjuk tudok írni, munka elött, munka után meg mondjuk lefekvés elött pár mondatot. De nem a munkaidömben, mert azt nagyon be kell osztanom, hogy kész legyek idöre.

Vagy azt várod, hogy kétpercenként írjon valami hülyeséget és non stop kommunikációban legyetek? Nekem olyan pasi nem is kéne, akinek ennyire nincs mit csinálnia.

Én 100%-ig igazat adok neki, szerintem egy teljesen normális pasinak néz ki, és igen, szerintem normális választ adott. Csak annyi, hogy ö is szelektál.

márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Csunyan fakadt ki, viszont nonszensz a te elvarasod. Kapcsolatban sem szokas munkaidoben picsogni.
márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Dehát esős idő van. Ilyenkor sokan befordulnak, aztán jobb lesz az idő és fürtökben lógnak az üzenetek a messengeren.
márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%
Neked nincs semmi dolgod egész nap? Nyersen válaszolt, de igaza van amúgy.
márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
Nekem mindkettőtök redflag. A gyakorlatilag ismeretlen számonkérő és a bunkó hisztipisti is. Tulajdonképpen összeillenétek.
márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!