Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belelehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet szeretni valakibe úgy hogy nem is tetszik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi 29 éves,én 21.

Facebookon ismerkedtünk meg.

Kedves meg minden de nem tetszik. Nagyon sokszor le mondtam a randit. Félek talalkozni vele mivan hogyha nagyon nem fog tetszeni?

Szóval két kérdésem van:-Ti találkoznátok vele?

-Szerintetek meg lehet valakit szeretni a belseje miatt.

(UI:1 napja nem aludtam,nézzétek el a fogalmazásom)


márc. 16. 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hogy eleinte egyáltalán nem jött be a nő. A kollégám volt és teljesen közömbös volt számomra és objektíven nézve egyaltalán nem volt jó nő. Viszont ahogy teltek az évek és megismertem egyszer azon kaptam magam hogy tetszik. Egyre többet is fantáziáltam róla. Teljesen más volt a nőideálom amúgy de valami teljesen átfordult bennem. Beteljesületlen szerelem volt ez mert az élet másfelé sodort minket aztán de a mai napig eszembe jut néha pedig már tíz év is eltelt.
márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nagyon fontos a külső és a kiállás meg hogy fiatal legyen a pasi

Rengeteg lány van együtt olyan pasival akiknek én már a látványától is rosszul vagyok és inkább szűz maradnék örökre


Szóval a válasz igen rengeteg nőnek megy ez

márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem mindegy, hogy csak nem tetszik vagy (kifejezetten) taszít. Ha csak nem jön be külsőre kép alapján lehet, hogy élőben a gesztusai és a személyisége annyira magával ragad, hogy vonzónak fogod találni, viszont ha nem tudod elképzelni, hogy mondjuk megcsokol vagy konkrétan azt érzed, hogy taszít, akkor az nem fog változni.


25

márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13/13 Köszönöm a válaszod.

Egy baj van velem, ha nekem tetszik is valaki nem tudnám meg csókolni mert taszítana. Én csak pár hét ismertség után tudom bárkitől is el fogadni a csókot.

márc. 16. 18:54
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hagyd magad meg csókolni, hanem hogy el tudod e képzelni, hogy esetleg megtörténik és nem rossz érzés? :D
márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nehogy azt hidd, hogy 30+ férfiak nem nagy gyerekek. Volt már 40 feletti pasim is és olyan gyerekesen kezelte a konfliktusokat, hogy hihetetlen. És volt nálam fiatalabb huszonéves pasim is, aki meg tök érett volt. Majd rájössz pár tapasztalat után, hogy ez nem a kortól függ :D
márc. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
11-es: ilyen nekem is volt. Pontosabban éppen most van ilyen. Évek óta közvetlenül egymás mellett dolgozunk, sosem néztem rá úgy, mint nőre, abszolút nem a női ideálom (nagyon vékony, szőke, nekem meg jobban tetszenek a barna-fekete hajú, picit teltebb nők). Teljesen közömbös volt számomra a kezdetek óta. Aztán valahogy egyre közelebb kerültünk sokszor egymáshoz, vagy az volt/van, hogy nekem kell az ő számítógépénél dolgoznom (segítek neki ebben-abban), vagy fordítva, ő jött/jön az én gépemhez, hogy együtt nézzünk meg ezt-azt. Aztán valahogy azt éreztem, hogy vonzódom hozzá. És szerintem fordítva is, de valahogy sosem mondtuk/mondjuk ki egymásnak. De egy-egy apró, gyors érintés, összenézés, aztán mintha mi sem történt volna. Valahogy ettől érdekes ez, izgalmasabb (egyelőre), mintha konkrétan lenne valami köztünk.
márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam már így.Volt egy férfi,aki nem jött be,14 évvel idősebb volt tőlem,külsőleg nem volt az esetem,meg öregnek gondoltam.Én 23 èves voltam akkor,ő 37.Nagyon kitartóan udvarolt,mindig minden helyzetben segített.Vègül nem is beszèltük meg,hogy mi együtt vagyunk,magàtól kialakult.5 évig voltunk együtt.Én szakítottam vele ès megbàntam.
márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

16/18

Igaz. Köztük is vannak gyerekesek.

márc. 16. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!