Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan lányok akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik nem mutatják ki egyáltalán ha tetszik nekik egy pasi?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy csaj, de sehogy sem veszek észre semmilyen jelet amiből következtethetnék, hogy talán bejövök neki.

Ez eléggé elszomorít így azzal próbálom magam nyugtázni, hogy lehet tetszem neki csak nem mutatja ki.

Tudom, hogy elég gagyi eszmefuttatás, de így kicsit mindig jobban érzem magam.



2018. okt. 18. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Vannak:)
2018. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedtek már? Mert akkor ha beszélget veled meg hajlandó találkozni akkor tetszel neki.
2018. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Dehogy ismerkedünk... Szó sem lehet róla. Szóba sem állna velem valószínűleg.
2018. okt. 18. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak, én is ilyen típusú vagyok. Nagyon bezavarodok, amikor néznek és olyankor megpróbálok "normálisan" viselkedni. Tehát semmilyen közeledést nem mutatok, egyébként sosem tudhatod, lehet szóba állna veled, sőt. :) Próba szerencse. :D
2018. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ennek örülök. :)

Egyébként neki tényleg nem tetszhetek. Vannak lányok akiknek bejövök, volt már, hogy olyan kezdeményezett nálam akiről soha nem gondoltam volna, de ez a lány teljesen más, teljesen hidegvérű. Néhányszor szoktam őt látni, de még alig nézett rám. Nem egy plázacica jelenség, amolyan természetes szépség. Különben is, jómódú családból származik.

2018. okt. 18. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:

"Dehogy ismerkedünk... Szó sem lehet róla. Szóba sem állna velem valószínűleg."


Pedig pont akartam írni 1-2 apró dolgot, amiből elszűrheted, de valljuk be, így kb esélytelen bármit is leszűröd, ha szóba sem állsz vele.


Azért leírom - a mechanizmus nem különbözik férfinél és nőnél:

- mondj valami béna viccet, ha nevet rajta, pláne ha többször is előfordul, pedig béna volt, akkor tetszel neki. ( Ezt férfiakon is megfigyeltem, ha próbálok viccelődni, akinek tetszem sokkal jobban mosolyog vagy nevet, még ha béna is volt)

- Reakciókeresés: ha ő mond valami vicceset vagy érzelmi jellegű dolgot, a társaságban te vagy az első, akire pillant. Ez ösztönös reakció, arra nézünk, akinek leginkább érdekel a véleménye.

- Ösztönösen elutánozza a mozdulataidat, tükröz téged. ( Én ezt pl saját magamon vettem észre, egy adott kézmozdulatot elkezdtem egy az egyben én is leutánozni, mert az a személy ült velem szemben, aki nagyon bejött. A kezem vissza is húztam ekkor.

- Tovább is megyek, bármilyen ilyen megkezdett mozdulat is lehet árulkodó, ha elkezd valamit majd vissza. Megint elkezd és vissza. ( zavarban is van ekkor)

- Ha nem akarja kimutatni, de tetszel neki, akkor akkor fog nézni, ha nem figyeled. Tehát ha odanézel, többször is észreveszed, hogy lesüti a szemét, vagy egyből elkapja a fejét. Onnan tudod, hogy nem véletlen, hogy ez többször megismétlődő dolog, nem egyszeri. Aki bátortalan az le fogja sütni a szemét sokszor, kerüli a direkt szemkontaktust, de ez is eléggé észrevehető. ;)


-Ha tovább néz a szemedben mint normál eseteben, akár 1-2 másodperccel is hosszabban, az is a tetszés jele

2018. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tájékoztatást!!

Ha ennél a lánynál nem is fog sor kerülni ezek figyelésére, azért észben tartom.

Viszont, ugyanígy voltam tavaly is eggyel. Rajta legalább észrevettem többször is, hogy úgy és olyankor néz engem mikor teljesen másra figyelek. Aztán ha gyorsan rápillantottam egyből elkaptam, hogy a szemembe néz. Néhány hónap múlva beszélgetést kezdeményeztem vele neten keresztül mert meg voltam győződve, hogy nem véletlenek voltak, de nem folytatta, vagyis mégsem jöttem be neki. A minap egy asztalnál ültem három további haverral és mikor belépett a helységbe egyből csak rám nézett, mivel nekem tetszik ezért egyből én is rá. Szóval elég félrevezetőek is tudnak lenni ezek a jelek, én már nem is hiszek bennük. :(

2018. okt. 18. 21:40
 8/10 anonim ***** válasza:
én állítólag ilyen vagyok. eközben belül azon parázok, hogy vajon nem nyomulok-e. van ilyen.
2018. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vannak. Ha engem nem szólítanak meg, nem kezdeményezik a kapcsolatot én helyettük biztosan nem fogom, inkább egedül maradok. Ilyen vagyok. Aki nem érdeklődik irántam annak nem kellek és elkönyvelem. Szemezhet velem naphosszat, én nem figyelek semmilyen nonverbális jelekre csak az egyértelmű szóból értek.
2018. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerinted ez a mentalitás megállja a helyét fiúknak is?

Ha így fogom fel akkor én is mondhatom azt nyugodtan, hogy amelyik lány nem kezdeményez nálam valamilyen formában akár verbálisan, akár nonverbálisan akkor azt nem érdeklem, és ezt elfogadom.

2018. okt. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!