Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizáró ok ismerkedéskor ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok ismerkedéskor ha valakinek 35 felett sem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nálatok kizáró ok a fenti szituáció?

Nőket és férfiakat is kérdezem.

Mit tesztek/tennétek ha kizáró ok a fenti és gyanakodnátok hogy

a randipartneretek hazudik? Kérdezősködnétek a családjánál, ismerőseinél vagy hinnétek neki?


márc. 17. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezt egyáltalán elmondanod?


Szerinted mindenki őszintén mindent elmond a múltjával kapcsolatban?


Még a legjobb kapcsolatokban sem mesélnek el mindent. Az a múlt ami előtte volt.

márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Alapból nem kizáró ok. Viszont annak is megvan az oka amiért ez valakinél így alakult, és ezek általában a tapasztalataim alapján hatalmas vörös zászlók.
márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1-es értem, egyetértek nagyrészt.

2-es, és ha az elején semmi jel nem utal arra hogy gond lenne az illetővel, pl anyagilag, fizikailag, lelkileg rendben van stb..?

márc. 17. 15:45
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, csak a saját tpasztalataim alapján tudok véleményt alkotni. Az összes ilyen ember akit láttam eddig (nők és férfiak is) azokról nagyon hamar kiderült hogy több dolog sincs rendben. De ettől függetlenül lehet hogy létezik olyan ember akinek bejönnének, a körülmények dacára.
márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Félnék hogy valami defektje van. Inkább offolnám a férfit.
márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud velem bánni akkor nem zavar. Senkinél se kérdezősködnék.
márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nem kizáró ok, rengeteg oka lehet, nem feltétlen jelenti azt, hogy baj van az illetővel. Személy szerint, nőként nekem sem volt még (a 35 még arrébb van ugyan). Egész egyszerűen nem voltam soha az a nagyon jövős-menős típus, mindig elvoltam magamban, és a szűk baráti körrel, emellett eszembe nem jutott aktívan keresni bárkit.
márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Akinek 35 évig nem volt az most már minek vagy egyáltalán hogyan akar?
márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Miért csak 40 évig fog élni?

Mi van ha 80 évig él addig legyen egyedül? :)

Vagy ha eddig nem tudott úszni akkor 40 évesen már felesleges megtanulni?

márc. 17. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!