Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Red flag ha 26 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag ha 26 évesen még nem volt komoly kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Munka, és tanulás mellett nekem nem fért bele egy hosszútávú kapcsolat, így csak egyéjszakásaim voltak. Barátom szerint mindenképp találjak ki egy fedősztorit, mert ez nagy red flag ismerkedésnél.

febr. 24. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Egyénfüggő. Nekem attól függne, hogy kb. mennyi egyéjszakásod volt és mennyire vagy érett egy kapcsolathoz.
febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%

Ha nő vagy ez csak előny.


Ha férfi, akkor szerintem találj ki valami kamu sztorit.

febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Rövidebb kapcsolatod volt már vagy eddig csak egyéjszakások?
febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Azért nehéz elhinni, hogy annyira elfoglalt vagy suli mellett, hogy 0 a szociális életed. Mondom ezt úgy, hogy én is dolgoztam és tanultam egyszerre, de kb csak akkor nem volt kapcsolatom, amikor nem akartam.


A nagyon tanulós szakokon is a hallgatóknak van kapcsolatuk.

febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom elképzelni, hogy nem volt rá időd. Egyetem mellett majdnem teljes munkaidőben dolgoztam, kiváló eredményekkel vegeztem, mellette nyelvvizsgaztam is, mégis volt párom. Itt más lesz a probléma.


25N

febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Fedősztorit ne adj elő, mert lebuksz úgyis egyszer. Ha komoly kapcsolatot akarsz annak a lényege az őszinteség. Nem kezdheted hazugságokkal. Akinek kelleni fogsz úgyis fogsz, hogy hímrib*nckodtál hidd el.
febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen, az. Olyan nincs hogy csak nem volt rá időd, valami más oka is van.
febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
61%

#6 vagyok megint


Egyébként az, hogy hímrib*nckodtál nem red flag szó szerint inkább a mögötte megbúvó indok rá. Ami lehet rossz gyermekkori trauma, vagy hogy egyszerűen nem mertél komoly kapcsolatba belefogni a tanulás és munka miatt nehogy csalódj, vagy a másik.

Ráadásul olyan típusú nőknél mint te van esélyed biztosan. Valamint azért az se jó, hogy valakinek 26 évesen már volt 10 párkapcsolata, mert az arra utal valószínűleg, hogy kapcsolatfüggő, infantilis valamilyen szinten.

Úgyhogy nincs okod igazából hazudni, az lincseljen meg, aki hibátlan...Ergó senki sem tud.

Ne vedd hátrányként fel, mert nincs miért valójában.

febr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk ez az, amit sosem értettem. Egyszerűen nem tudom elképzelni, ahogy valaki azt gondolja, hogy "sajnálom, nem fog menni így, hogy az első lennék neked, bár a harmincötödik lehetnék", függetlenül attól, hogy milyen emberről van szó, és milyen lenne az összhang.


Nincsenek illúzióim, csak sokszor nehezen hiszem el, hogy vannak ennyire korlátolt emberek, és hogy milyen sokan vannak.

febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus felelossegkerulo ember vagy ezzel a nem volt idom komoly kapcsolatra. Inkabb ez jelent red flaget, mint a kapcsolat nelkuliseg.
febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!