Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdezi meg minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezi meg minden nő ismerkedés elején hogy: 1) Mikor volt utoljára kapcsolatod? 2) Mennyi ideig tartott az utolsó kapcsolatod? 3) Hány hosszú kapcsolatod volt?

Figyelt kérdés
Állandóan ezek a kérdések és az ember úgy érzi hogy nincs rá jó válasz. Ha az ember pl. évek óta egyedül van, az vesztes lúzer, ha nemrég szakított akkor nem áll készen ha sok volt neki akkor csajozógép. Van egyáltalán jó válasz erre?

2023. nov. 20. 08:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
80%

Sosem kérdeztem.

Én azt szoktam, hogy milyen magas vagy, mivel foglalkozol, van-e jogsid?

Gondolom, ez sem felel meg, mert Isten őrizz, hogy kiderüljön valami érdemleges😁

2023. nov. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

1-es: legalább őszinte vagy és olyan kérdéseket teszel fel amire van "jó" tehát megfelelően adható válasz.


Megadnám hogy irodista vagyok 184 cm magas és nincs jogsim. Ebből 10-ből 9-nő le is írna a jogsi miatt.


37F incel

2023. nov. 20. 08:35
 3/63 anonim ***** válasza:
26%

Gondolják hamar kiötlik, te vagy-e a darabolós sorozatgyilkos.

Amióta meg vannak ilyen formák, hogy ted bundy, azóta mindenférfidisznó.

Megoldás: egyszerű csajokkal ne ismerkedj.

2023. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 A kérdező kommentje:

3-as: a manipulátorok úgyis olyan választ adnának ami az adott nőnek tetszik majd.


A többi meg kukába megy.


Nekem az a tapasztalatom hogy annak a lánynak akinek tényleg tetszettem ( nem sok ilyen volt ): az nem kérdezte ezeket meg.


Szóval szerintem ez ilyen lerázós kérdés lesz...


37F incel

2023. nov. 20. 08:41
 5/63 anonim ***** válasza:
5%

"Van egyáltalán jó válasz erre?"


Aki csak a hibát keresi a férfiakban, annak nem. De velük nem is érdemes ismerkedni.

Ugye írásban jönnek ezek a kérdések, még az első személyes találkozás előtt?

Én ezekre nem is reagálnék, ill. aki ilyet kérdez, nem foglalkoznék vele.

Habár én azt se értem, miért kérdezi meg valaki, van-e jogsija a férfinak. Nem pizzafutárnak vagy üzletkötőnek jelentkezik az illető, hanem társat keres. Ez kb. annak lenne az analógiája, mintha a férfi már első randi előtt olyanokat kérdezne, hogy "Benne vagy-e az orálban, análban?" vagy "Tudsz-a rántott húst sütni úgy, hogy jó ropogós legyen, de ne égjen oda?"

2023. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 A kérdező kommentje:

5-ös: én is így látom, eléggé "red flag" típusú kérdés ez. Burkoltan egy okot keresnek hogy miért írják le a férfit.


A másik kedvencem amikor "minden rendben van vele, tehát valami baj van vele biztosan". Aztán összejönnek olyannal aki bejön nekik kiderül hogy nős stb. de őt szeretik tiszta szívvel.


Érdekes dolog a női oldalról a szerelem.


37F incel

2023. nov. 20. 08:55
 7/63 anonim ***** válasza:
71%

5 ez hülyeség. Nehogy már egy lapon említsd a jogsit/főzést és a szexuális szokásokat.

Na én meg azokra nem válaszoltam. Semmi köze hozzá, milyen jogon vájkál a privát szférámban?!

Vagy pl pasik kérdezték azt is, hogy albérlet vagy saját lakás. Mi köze hozzá?

Én viszont olyanokon, hogy tudok/szeretek-e főzni, sütni, mit szeretek/tudok főzni, nem sértődtem meg. Jobb, ha kiderül, hogy mire számítson az ember.

Az se gond, ha megkérdezi, mivel foglalkozom. Tök normális kérdés.

De 30+-osan miért ne lehetne megkérdezni a jogsit?

Fontos, és ha nincs és nem is akart az illető, nem folytattuk tovább. Nem árultam zsákbamacskát. De akkor sem, ha 180cm alatt volt.

Fölösleges egymás idejét pocsékolni.

De mélyen intim témába pedig tahóság belekérdezni.

2023. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

7-es azért kívánom hogy ez legyen a legnagyobb bajod életed párjával hogy nincs jogsija vagy 179 centi magas.


Ha minden egyéb stimmel nem érzed hogy mennyire felületes ez alapján dönteni?


37F incel

2023. nov. 20. 09:01
 9/63 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként milyen foglalkozás az az irodista?

Leírtad már ezerszer, de az, hogy mivel foglalkozol, az még nem derült ki. Most már tökre érdekelne.

2023. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:

9-es: számít bármit is? A nettó havi bevétel számít a nőknek.


37F incel

2023. nov. 20. 09:34
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!