Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek akarata érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek akarata érvényesülne, milyen világ lenne?

Figyelt kérdés
Mi az incelek politikai és társadalmi akarata, hogyan néz ki az ideális incel családmodell? Világszerte önhibájukon kívül magányos és sikertelen férfiak tízmillióiról beszélünk.

márc. 18. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 shortcel165 ***** válasza:
24%

50#


Engem mindig lenéztek és megaláztak a nők, nem mindig szándékosan, sokszor észre sem veszik.


Ha kell valamit cipelni mondjuk, az én segítségfelajánlásomat sokszor elutasítják, bezzeg a nagydarab, magas pasinak nem győznek hálálkodni.


De az ilyenek rábsznak, mert megjegyzem a hülye pcsákat és következő alkalommal nem is próbálok segíteni!

márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
83%

51, szerintem legközelebb is elutasítaná a segítséget, szóval, szerintem nem akkora kitolás velük.

Én mindenkit kedvesen elutasítok. Ennek ellenére, van, aki nem tágít, hanem besegít, azt mindig megköszönöm, de nem szeretek kiszolgálva lenni. Anélkül is meg tudom oldani, így lettem nevelve. Nem szeretek lekötelezve lenni, még ennyire se.

Valószínűleg ezek a lányok is egyszerűen meg akarnak kímélni, úgy gondolják, egy nagyobb pasi könnyebben oldja meg. És minden bizonnyal ez így is van. Sima fizika.

márc. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan nem látják az előttük álló lehetőségeket. Én hobbiból foglalkozom számítástechnikával már gyerekkorom óta. Csajozásban soha nem voltam jó és hamar megfigyeltem azt is, hogy a saját korosztályomba tartozó lányok nem hozzám jöttek segítségért, inkább szóltak olyannak, aki még épphogy megbirkózott egy Windows telepítéssel, de olyan helyes.:) Ezen én duzzoghattam volna, amit bár nem tettem, de megmondom őszintén, azért rosszul esett. Helyette felismertem a lehetőséget, hogy bár a csajok nem hozzám jönnek segítségért, de a jóképű srác már igen. Persze elküldhettem volna sértődötten azzal, hogy te vállaltad, csináld meg és röhöghettem volna, hogy beégett, de helyette hozta hozzám a laptopokat, gépeket és gyakorlatilag annyit kérhettem érte, amit nem szégyelltem. De szó szerint volt olyan, hogy bőven a hivatalos szerviz díjával számoltam (nyilván tudtam, hogy kié a gép), viszont mivel nem 2-3 nap volt a javítás, hanem egy délután, kifizette és vihette vissza nagy büszkén, a csaj meg este már szédíthette a pasikat a neten, vagyis bocs, írhatta rajta a házi feladatot. Hogy aztán a srác hogyan "számlázott" tovább, az már az ő dolga, én bőven a pénzemnél voltam. Szóval azoknak, akik hasonló cipőben járnak, mindenhol meg lehet találni a lehetőségeket és nem durcizni kell.
márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
27%

#53


Hasonló vagyok én is, csak én gyerekeket korrepetálok matekból és húsvét után is megyek egy másik lányhoz!


És nekem van barátnőm? Nincs!


Van elfoglaltságom? Pénzt kapok érte? Úgy érzem, hogy hasznos tagja vagyok a társadalomnak? Naná!!!

márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
13%

Gondolom nem írok újat, a legtöbb nő akiről azt gondoljuk milyen szép, smink és feszülős ruci, fodrász stb.. nélkül úgy néz ki hogy a szén röhögve jönne fel a bányából még a vonatra is jegyet venne hogy az inotai erőműhöz vigye el és nyissák újra. Írtam már egy másik kérdéshez is ezt,

szóval "csalnak". Az internetre feltett képekről és videókról ne is beszéljünk az a "csalásuk" csimborasszója.

Ennyire nem lehet balfék a többi férfi, én fenntartásokkal kezelem már régóta őket, nagyot lehet koppani amikor lekerülnek a tuning elemek. Meg hát az élet is hamarabb elbánik a nőkkel, úgyhogy az idő az a férfiaknak dolgozik. Így 30 felett elkap egy rosszindulatú röhögés de csak magamban amikor meglátok volt iskolás osztálytárs csajokat, akikre többen csurgatták a nyálukat. Én meg most érek be igazán, és nem hagyom el magam úgyhogy még sok van bennem. Persze valamit tenni is kell, de nekem a filozófiám inkább az hogy nem erőltetek semmit görcsösen az életben. És ami fontos az online társalgást, lájkokat, nők képei, videói alá írkálásokat el kell felejteni mert magatok alatt vágjátok a fát, egy fölösleges ego puffert adtok.

márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
100%

"És ami fontos az online társalgást, lájkokat, nők képei, videói alá írkálásokat el kell felejteni mert magatok alatt vágjátok a fát, egy fölösleges ego puffert adtok"



En mar jo 15 eve elfelejtettem.



39F incel

márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
56: Ez szép és jó csak még mindig sok agyhalott balfék van aki nem jött rá erre. Inkább ösztönözni kéne az embereket illetve férfiakat hogy hanyagolják az online térben a nőket, de az összeset, mindenhol. Azon meg behugyozom amikor itt például gyakorin írsz egy számot 18-45(50) között mögé meg egy betűt hogy "L" vagy "N" és mint a cápák a vérre, cápák egy f.szt az egy csúcsragadozó... szóval mint a piócák úgy rámozdulnak. És ez még csak jéghegy csúcsa, titkok, Tinder, Facebook, randiappok meg anyám kínja haladunk lefelé.
márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
55%

"Én meg most érek be igazán, és nem hagyom el magam úgyhogy még sok van bennem. "

Igen, én meg ezen szoktam röhögni, amikor a sok lúzernek ilyen tévképzetei vannak magáról. 👏🤣A környezet viszont nem feltétlenül így látja, különben sikerülne összeszedned egy nőt.

márc. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
55%

58

Sikerült már többször, de ebbe itt anonim fórumom "f.szt" méregetni nem megyek bele, innentől kezdve írhatsz bármit.

Ami viszont korábban írtam azt tessék az illetékes férfiaknak értelmezni.

márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
67%

58: Röhöghetsz rajta, de bőven van benne igazság. Csak itt szeretitek azt hinni, hogy a férfi aki 30 éves koráig nem volt sikeres, az soha nem is lesz. Már a korábbi generációnál, de a mainál főként 25 alatt nincs férfi. Mitől lenne férfias valaki, aki vagy még a ranglétra alján van a melóhelyen, vagy az iskolapadot koptatja? Régen 16-18 évesen már dolgoztak a fiúk és a lányok is és láthatták, hogy ki mennyire szorgalmas, értelmes, stb és tudtak választani, persze a saját lehetőségeiket is figyelembe véve. Ma egy 16-18 éves fiúba mi férfias és vonzó van? Lejár a kondiba egy kis műizomért? Aki a PS-t vagy Xbox-ot nyomja otthon az nyomi, a focista meg menő? Melyik mit mutat meg abból, hogy milyen társ, férj, apa lesz majd? Lányoknál persze ugyanez igaz, csak ők éppen a szexuális vonzerejük csúcsán vannak 20-25 körül, kb ott, ahol a fiúk 5-10 évvel később lesznek. De ettől függetlenül hogyan deríted ki, hogy az szexi árufeltöltő Bogi vagy a szintén szexi bölcsész Vivien lesz alkalmasabb társ, feleség, anya?

Nagyon kitolódott a valódi felnőtté válás mindkét oldalon, már ami a szellemi, lelki oldalt illeti, viszont 25 felett ugyanúgy elindul a fizikai "öregedés", amit mindenki elsősorban másokon vesz észre. Ez belénk van kódolva. És mivel a nők a szebbik nem, a szépségből is ők tudnak többet veszíteni.

márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!