Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek akarata érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek akarata érvényesülne, milyen világ lenne?

Figyelt kérdés
Mi az incelek politikai és társadalmi akarata, hogyan néz ki az ideális incel családmodell? Világszerte önhibájukon kívül magányos és sikertelen férfiak tízmillióiról beszélünk.

márc. 18. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
50%

"És ami fontos az online társalgást, lájkokat, nők képei, videói alá írkálásokat el kell felejteni mert magatok alatt vágjátok a fát, egy fölösleges ego puffert adtok"


Ez is egy hatalmas igazság és érdemes lenne elgondolkodni rajta, elsősorban a férfiaknak. De nem csak online, az életben is. Sokszor én érzem kellemetlenül magam, amikor az egyébként kapcsolatban levő kolléganőnek puncsolnak a szintén kapcsolatban levő, akár 40-50-60 éves férfiak. Persze, hogy sok nő méterekkel a föld felett jár.

márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
Talán először egyszerűbb és egészségesebb lenne online elkezdeni ezt. Csak úgy megy ha a sok agyhalott férfiban aki a neten kajtat nők után bármilyen formában szégyen érzetet keltünk, fel kell ismernie hogy önbecsülését eldobva magától egy szerencsétlen kuncsorogóvá válik, aki bálványozza az ellenkező nemet sokszor úgy hogy a nő jellemét nem is ismeri csak lát egy videót vagy képet. Nem csak a topmodell csajok kapják az ajnározást a tévhitekkel ellentétben mindenféle nő típusra van vevő, az sem kell hogy ki legyen dobva segge, mellé van egy arckép amin nő van és már megy a nyalizás. Szekunder szegényéezetem van férfiként, nem vagyok irigy a nőkre amiért figyelmet kapnak csak a többi férfi viselkedése taszít.
márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 A kérdező kommentje:
Arra a figyelemre szerintem senki nem irigykedik. Az a nő sem teljesen ép mentálisan, aki a nyilvánvalóan szexuálisan frusztrált, elkeseredett férfiak erőltetett ömlengését nem tudja a helyén kezelni. Aki még hasznot is húz belőle, az egyszerűen gonosz.
márc. 20. 13:12
 64/77 anonim ***** válasza:
69%
39f incelt nullára pontoztam mert hazig geomaxxer.
márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
0%

"hazig"



Ja.



39F incel

márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
53%
Hazug geomaxxer vagy
márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
Horoszkópos 39 fincel
márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
64%
39F incel ott van, ahol fulladozni lehet a tökéletes, alázatos nőkben, akiknek ő a nagy fehér Isten, és ahova minden incel vágyik. Ráadásul már 39 éves, vagyis csak egyre vonzóbb még jó sokáig, férfi sármja teljében van. Miért is nem sikerült becsajozni?
márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
80%
68 már megmondta a múltkor a helyi hatóságok és az egyház hibája.:D És a csillagok állása se volt jó.
márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
22%

"férfi sármja teljében van"



Nincs eleg sarm a bankszamlan :)



39F incel

márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!