Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek akarata érvényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek akarata érvényesülne, milyen világ lenne?

Figyelt kérdés
Mi az incelek politikai és társadalmi akarata, hogyan néz ki az ideális incel családmodell? Világszerte önhibájukon kívül magányos és sikertelen férfiak tízmillióiról beszélünk.

márc. 18. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
74%

Mibol gondoltad, hogy egy harmadik vilagbeli napszamoskent, neked teli bankszamlad lesz? Vagy tenyleg ilyen hulye voltsl, es be tudtad beszelni magadnak? Aztan csodalkozol, hogy nincs se feher, se malaj nod, amikor agyilag zokni vagy...


Malajziaban is csak a milliomosok van parjuk? A foldturoknak akkor nincs? Akkor honnan jon az rengeteg ehenkorasz gyerek?

márc. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
20%

“ Kb. ilyen harmadik világbeli állapotok uralkodnának. A gazdaság összeomlana, az hétszentség.”


Azért mert mindenkinek egyenlő részben jutna szex? Na nem már! Talán jelenleg a chadek tartják életben a gazdaságot?

Ekkora tirpákot.

márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
20%

“ Szekunder szegényéezetem van férfiként, nem vagyok irigy a nőkre amiért figyelmet kapnak csak a többi férfi viselkedése taszít.”


Hát ha chad fejjel mindig is kaptál elegendő női figyelmet akkor ezt te nem értheted. Magyarán felesleges a véleményed mert nem élted azt amit más.

márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
25%
nem érted a lényeget én sem vagyok chad, de a férfiak rontották el a nőket a felesleges ego boost-okal, egyszerűen túlzott figyelmet kaptak amitől elszállt az egojuk még az "átlagos vagy átlag alatti" nőknek is ezt az állapotot kell rendezni, és sajnos nehéz beismerni de pont nem a chad-ek a hibásak mert ők egy büfögéssel is nőt szereznek ők nem törik magukat
márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
64%

70: "Nincs eleg sarm a bankszamlan :)"


Nem az van, hogy csak a magyar nők ilyen anyagiasak? Az ázsiaiak nem megtiszteltetésnek veszik, ha érdeklődést mutatott irántuk?

márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
35%

"Nem az van, hogy csak a magyar nők ilyen anyagiasak?"



Minel keletebbre mesz, annal inkabb.....



39F incel

márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
disztópikus
ápr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!