Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet ?

Figyelt kérdés

Párszor találkoztam már egy sráccal, de nem lép. Olyanokat mond, hogy szeret a közelemben lenni, illetve én vagyok a fény a napjában.


Én úgy érzékelem tetszem neki, legalábbis valamennyire, ugyanakkor nem értem miért nem közeledik 😅



márc. 20. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert barátnak tart?
márc. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezz rá, hogy akar-e valamit vagy nem, mert nincs időd töketlenekre.
márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Akkor lépj te. Nem szégyen az. Lehet csak koppant már párszor, és fél.

Aztán lehet csak te látsz bele többet, de ha annyira szeretnéd erdemes bepróbálkozni.


Viszont azt se felejtsd el, hogy aki barátból lesz több, az szakítás után nem valószínű hogy újra barát lesz, azaz végleg elveszíted.

márc. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

"Nem értem miért közeledhet"


Most komolyan elképzelésed sincs?


Te valószínűleg az a fajta vagy, aki elfingja magát a kádban, és bekapja a buborékot.

márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat mond hogy te vagy a fény a napjában, akkor biztos, hogy tetszel neki. Valószínűleg mulya kicsit, nagyon. Lehet neked kell kezdeményezned..Persze, ha akarsz is tőle valamit.
márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Kuka az ilyen bátortalan.
márc. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

1. Verzió : Van valakije, felesége, családja, barátnője, aki várja otthon. Viszont szeret kedveskedni, flörtölni vagy simán barátkozni emellett. Tehát nem építhetsz rá komolyan.


2. Verzió : Aranyos lánynak tart és kedvel, ezért hízeleg, de ebben semmi több nincs, mert nem vagy annyira az esete, hogy lépjen is bármit. Akár van valakije, akár nincs, nem veled jönne össze, ha választani kéne, legalábbis felvállalt kapcsolat céljából.


3. Verzió : Bejössz neki, de nem meri átlépni a saját árnyékát, tehát megáll annál a szintnél, hogy dejólállezafelső#nagyoncsinosvagyma#igyunkegykávét#semmit sem lép ezután. Ugyanis nem mer.


Szerintem egyik lehetőség sem hangzik túl biztatóan...



Szerintem nagyjából ezek a lehetőségek és egyik sem túl biztató...

márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Miért, szerinted, ha ilyeneket mond, akkor mit csinál? Távolodik? Van, akitől már ez is nagy teljesítmény.
márc. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akinek ez nagy teljesítmény, véleményem szerint maradjon egyedül!
márc. 25. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!