Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet többet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy megromlott kapcsolatban élő lány, akivel egy közös buliban elég sokat ittunk, és a következő dolgok történtek:

- az este folyamát folyamatosan megjegyzéseket tett rám (pl: milyen jól elbeszélgettem xy lánnyal, stb)

- megcsókolt

- szexelni akart velem

- bókolt

- olyanokkal viccelődött, hogy még a végén szerelmes lesz belém / nem is tudta, hogy én ilyen vagyok (pozitív értelemben)


Másnap beszéltem vele, és utaltam rá, hogy ez részemről akár valaminek a kezdete is lehetne, de ő teljesen bezárkózott, és azt mondta, hogy nem kellett volna ezt csinálnunk. Mivel kapcsolatban van, ezért én többet már nem fogok lépni, de az érdekelne, hogy szerintetek érezhet valamit irántam? Vagy inkább csak kapcsolata miatti szomorúság és az alkohol eredménye volt ez az egész, és bárki lett volna ott, vele is ugyanígy viselkedett volna?


2021. szept. 13. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Cicakaki 😾
2021. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Tul könnyen becsicskultál. Ha erzett is akkor annak lőttek.
2021. szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Tul könnyen becsicskultál"

Mivel?

2021. szept. 13. 18:19
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Ahelyett h a számára se emlékeztel volna de ott pitiztel masnap hogy lehetne e több.
2021. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Egy kapcsolatban lévő emberről mit gondolsz, ha úgy tesz mintha nem lenne? Segítek: AZT HOGY MAXIMUM EGY PÁLCÁS A BÚCSÚBAN.
2021. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#4: 3 éve ismerjük egymást, nehéz lett volna nem emlékzeni rá :D Ha valaki ilyet csinál, és pedzegeti azt, hogy mi lenne ha együtt lennénk, akkor csak egy gyáva kisfiú nem keresi meg másnap. Szvsz
2021. szept. 13. 18:45
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Egy csicska apattog masnap.szeva
2021. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Kategória.


Tényleg ennyire nincs impulzus?

Hogy valaki màsnak a csajàra nyomulsz, és pàr *piás* jó szóra akarsz tőlünk valami pozitív visszajelzèst?

2021. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%
Le vagyok pontozva mégis ezek a tények...
2021. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem nyomultam rá senkinek a csajára. Mindent ő kezdeményezett, és ennek a mindennek a fele józanul történt. A szexet pont az alkohol és a foglaltság miatt utasítottam vissza.

Ott áll előttem álmaim nője, aki józanul bókolt nekem, majd 1-2 feles után megcsókol, és el kellett volna löknöm magamtól, mert van egy szakítás szélén álló kapcsolata? Köszönöm az eddigi álszent és rosszindulatú kommenteket, csak kopik miattatok a negatív értékelés.

Ha valakinek esetleg van még gondolata, továbbra is várom a kommenteket!

2021. szept. 13. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!