Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szempontjából volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szempontjából volt bármi pozitívum abban, hogy a nők szabadon választhatnak társat?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy a nyugati liberális, vagy a keleti konzervatív megközelítés optimálisabb hosszú távon evolúciós, civilizációs szempontból. A nők 60-80 éve szabadok, ami történelmi távlatban jelentéktelen idő, és ha megnézzük ma is nők százmilliói élnek másodrendű állampolgárként, úgymond "elnyomásban".


Férfi szemmel nézve meggyőződésem, hogy a szexuális forradalomnak és a női emancipációnak, főleg a társkeresést tekintve csak negatív következményei voltak. Valaki tud mondani bármit, amiért jobb ma férfinek lenni, mint a korábbi évszázadokban?


márc. 20. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés provokatív. Jó éjt.
márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Kezdődik...
márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%

Azt hiszem épp Finnországban vezetik be most a sorkatonaságot a nőknek. :D

Feministák elérték céljukat.

Végre egyenlőek lettek...

Gondolom a valódi nők fetrengenek a gyönyörtől, aki a halálba kívánták eddig is az androfóbiás teheneket, aki vetélytársként élik meg a férfiakat a nap 24 órájában.

márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Írok egy pár indokot miért is jó férfinak lenni főleg manapság:


Nincs menstruációd, nincs menstruációs fájdalom, nem kell szülnöd, nem kell elvetettni a magzatot, nem vagy qrva, nem vagy r!b@nc, nem vagy pénzéhes r!b@nc, nem vagy leszbikus, prűd, frigid csak azért, mert elutasítottad a férfit, nem vagy buta, ügyetlen mert motorozol, vezetsz autót, nem vagy dagadt, ronda boszorkány, lusta, karrierista stb. stb.


Igaz férfiként is megvannak a nehézségek, a negatív jelzők ugyanúgy.


Aztán szerintem ami igazán a legfontosabb, hogy nem lettek megcserélve a két nem között ami a feminizmus előtt volt.

Nincsenek a férfiak elnyomva, ugyanúgy dolgoznak, sőt még "női" munkákat is végezhetnek, ugyanúgy nincsenek eltusolva a férfiakat ért bántalmazások, erőszak, gyilkolás. Szintén ülnek a börtönben női elkövetők, mint férfiak.



Nincs az, hogy azért mert el voltak nyomva a nők a fejlett országokban most akkor a férfiak el vannak és nem is lesz úgy soha.


Egyenjogúság van!


Ez jó mindkettő nemű számára.

márc. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Igaz, de nem csak a férfiaknak kell hogy jó legyen. 🙃

Annyi sok szép dolog van a világon, nekünk is jár.

Az őrületes, kielégítő szex,

eszelősen bomba pasikkal,

hobbyk, bulik, parfümök, csoda szép ruhák, görbe esték, megfelelő társasággal.

Nektek meg ugyanúgy ott van a horgászat, a jó kocsik , a haverok, a bulik, szóval el nem vettünk tőletek semmit. 😇

Amúgy 20 éve nekem is volt olyan pasim aki elment horgászni, de én nem mehettem vele. Elment discóba de azt mondta ez nem nekem való.

Akkor, el is hittem.


Ma meg férjem van, aki szeret és pont olyan hobbym van amit én szeretek, támogat és bíztat, így bele is ugrottam 2 tanfolyamba, ha barátnőzni akarok , semmi baja ezzel, úgy érzem ki tudok teljesedni mellette.

Szerencsém is van vele, mert nincs olyan hogy nem tudunk fűteni, vagy nem telik egy pár zoknira.

És ráadásul nem engem hajt túlórázni, tizenkettezni, hanem ő vállal több munkát amikor szükséges.

Olyan férfi kell a nőnek, aki ragyogtatja és nem elnyomja , meg leamortizálja.

Szép estét!

Ui: nagy a farka is.👌

márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Nincs, de nem is kell, hogy legyen. A nők szabadsága ezerszer fontosabb, mint a férfiak farka.

Társad pedig így is lehet, ha teszel érte.

márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

De nektek férfiaknak hogyan lehetne jobb, ha eddig is jó volt.

Legfeljebb az lehet a jobb hogy nem kell már eltartanod egy feleséget meg 3-4 gyereket.

Örülj neki.

márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
mi van minden femcelnél savanyú a szőlő?
márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Pl jobban kivehetik a részük a gyerek körül, már, akinek erre igénxe van. A többinek persze ez is plusz teher.

Nem egyedül őket nyomja a család anyagi helyzetének súlya. Szabadon elválhatnak, kereshetnek új nőt.

Nem kell se a saját, se a nő anyját magukhoz költöztetni és eltartani.

Egyre kevésbé evidens, hogy anyagilag pluszba kell invesztálni a randin, ismerkedés során.

Sokkal szabadabban vállalhatják fel az érzelmeiket.

Nem kell férfi szakmát vállalniuk, ha nem arra vàgynak.

Azt mondd meg, szerinted, mitől lett nekik rosszabb.

márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
15%

Persze, hogy van pozitívum.

Az összes felszínes, csak a külsőre/primitív előember viselkedésre gerjedő nő összejön valami BMW-s suttyóval. Nekem meg maradnak a normális csajok.

márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!