Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok pozitívum miatt álom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pozitívum miatt álom világban élek az egyedűlálló anyukákról? Apukák örökellenségek?

Figyelt kérdés

Kapásból tudok 3 párt ahol a a hölgynek volt gyermeke. Főleg kislányok....

Sok helyen olvasom sok a baj vele. Sejtem mik lehetnek. Nem is ez a kérdés,de ha ír valaki az jó!

Viszont elgondolkodtató,ki csináltat magának egy hülyével gyereket. Vagy miért hagyja ott egy pasi a szerelmét és a gyerekét. Mennyire veszélyesek az igazi apukák?

Nevem magyarázata: 33 leszek. Társkeresőn korosztályomban 3+1kategória van. Anyuka,putris/rémcsunya,putris/rémcsúnya anyuka,szép de elérhetetlen és/vagy pénzehes nők .



#gyereknevelés #egyedülálló anya #elváltnő #elváltapuka
2019. jan. 1. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Valaki lefordítaná?
2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Konkrétan mi a kérdés?
2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Én se értem mi a kérdés:-D
2019. jan. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na bakker,bele keveredtem.

Kérdést ..miért nem lehet módosítani.:(

Én gondolom azt,hogy egyedülálló anyukákkal lehet problémamentes ,kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatot kialakítani? Vagy egyáltalán nincs így?-csak én látok túl sok pozitív példát?

A gyereknek van apja-ők tényleg balhésak

2019. jan. 1. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Mit jelent az, hogy balhésak?
2019. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5ös. Pl: Az ő gyerekét más pasi nem nevelheti,nem fegyelmezheti.Fenyegetőzik,telefonálgat,belerondít a közös programokba. Láthatáson a nő új párja ellen hangolja a gyereket.
2019. jan. 1. 18:31
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Problémamentes kapcsolat nincs.A problémák különbözőek.

Nálunk az apa nem problémás, a lányom annál inkább.Addig nem volt baj míg össze nem költöztünk.Azóta a párom a főellenség...pedig jó ember.Nem is engedtem volna a közelébe, ha nem lenne az.3 évig voltam egyedül, megválogattam kivel állok szóba.


Ha gyerekes anyukával állsz szóba, lehet gáz a volt férj, lehet gáz a gyerek, az anyós-após, te szüleid stb.Millió probléma felmerülhet és fel is merül minden kapcsolatban.

De nehezebb általában egy mozaik cslád élete.

2019. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5%

Igen, te látod úgy. Én is láttam úgy. Van ötleted, hogy egy férfi miért hagyja ott a gyermeke anyját és a gyermekét ? Van ötleted, hogy egy nő miért menekül el a gyermekével a gyermeke apjától ? Fogódzónak kérdező : nem azért, mert anyu túl jó döntéshozó.

32/f

2019. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Amíg ennyire előítéletes vagy, addig hagyd, mert pont te fogsz problémát csinálni ott is, ahol nincs.

Nekem is volt ilyen pasim, de nem sokáig.

Ha az apa tartja a kapcsolatot, az a baj, ha nem, akkor az. Ha kiderül, hogy nem egy agresszív alkesz, akkor az, hogy ő biztos kevés. Nem neveli más gyerekét, pulya így, kölyök úgy, de szüljek neki.

Aztán pislog, mikor ki lett rakva, hogy nem hogy örülnék, amiért beérte velem.

Ez hidd el, hogy senkinek se hiányzik.

2019. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

Általában nincs ideje egy kapcsolatra és még ha nem is szülőtársat keres, tetszik, nem tetszik, az leszel, a kapcsolatotok hiába nem tart még ott. A gyerek nem csak nyűg, nagyon szuperül el lehet velük lenni, meg lehet őket szeretni, mély kapcsolat is kialakulhat. Ha anyu kidob, soha többet nem láthatod, azt, akit esetlegesen gyermekedként szerettél. (mondjuk ez akkor veszélyfaktor, ha anyu hagyta ott a kapcsolatot bármilyen indokkal)

32/f

2019. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!