Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz vagy inkább pozitívum ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagy inkább pozitívum ha nőként én megyek oda a pasihoz? Férfiak bejönne ez nektek vagy nyomulós és inkább nem?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolultabb a sztori, csak nem alarok részleteket írni.

A lényeg hogy van egy férfi akit látásból ismerek csak, illetve mivel zenész (nem ilyen országosan ismert, vidéki nagyvárosban élek itt szokott néha fellépni) láttam pár előadását (koncertnek azért nem nevezném) ahol nagyon szimpatikus volt és nyilván tetszik. Tőlem nem lehet sokkal idősebb kb 5-6 évvel saccra.

A városban gyakran szoktam látni. Mivel fellépése a közeljövőben nem lesz, arra gondoltam hogy ha legközelebb látom és mondjuk nem siet feltűnően, meg nem telefonál, ilyesmi akkor odamennék hozzá, elmondanám hogy nagyon tetszett a fellépés (még amikor volt), a zene, stb. Azért egy kávéra nem merném elhívni, csak úgy.


Ez lehet jó kezdés? Férfiak nektek tetszene hogy a nő megy oda (csak mert nagyon vegyesek a vélemények a női kezdeményezéssel kapcsolatban) vagy nem és inkább gáznak tartjátok?



2020. jún. 12. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nincs azzal baj, ha egy nő kezdeményez. Azzal már viszont igen, hogy szinte társadalmi elvárás lett, hogy a férfinek "kell" kezdeményeznie!


Szóval nyugodtan add a tudtára, hogy szívesen ismerkednél vele, ha te is tetszel neki akkor úgy is veszi a lapot és elhív randira.


23/F

2020. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt miért lenne gáz, ha valaki nemtől függetlenül kinyilvánítja az érzéseit? Másrészt meg modern világot élünk, a nők is rengeteget harcoltak azért, hogy ne a középkori szokások uralkodjanak. Szerintem a normális, intelligens női közeledéssel nincs semmi baj, csak pl. néhány nő is úgy gondolja, hogy az az igazi közeledés, ha nyomul a férfira, szinte már az ölébe mászik, na ez tényleg taszító. Én is ismerek ilyen középkorú nőt, kb. minden férfinak kellette magát, szó szerint rámászott majdnem mindenkire. Úgy gondolom, hogy ha odamész egy férfihoz, és elmondod neki azt, amit itt leírtál, elkezdesz vele beszélgetni, abban semmi elítélendő sincs.
2020. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Ugye nem mondjátok komolyan,hogy az úton odamegy Hozzá és meghívja egy kávéra, ezt bármelyik férfi értékeli és megragadja az alkalmat?

Akiről ír a kérdező egy közismert férfi, zenész, akit bizonyára körberajonganak, ha máshol nem, ott ahol zenél. Nem hiszem,hogy Ő úgy ismerkedik,hogy meghívják egy kávéra..


Nem vagyok konzervatív, és tudom,hogy itt minden pasi azt írja,hogy nincs abban semmi, mégis azt tapasztalom,hogy kevésbé értékelik azt a nőt akinél nem Ők kezdeményeznek.


A kérdező helyében én elmennék egy fellépésére ahol zenél, és ott valaki ismerős útján a közelébe kerülnék. Első lépésnek ez is megteszi. Illetve jelöld be a facén és gratulálj Neki,hogy hallottad már többször és tetszik ahogy zenél. Ha valamit szeretne majd továbbviszi Ő a szálat.

2020. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs megtiltva a noknek h kezdemenyezzenek, csak annyi h mas eszkozok allnak a rendelkezesedre nokent mint fiukent.
2020. jún. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gyere
2020. jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Rohadtul de nem a te dolgod odamenni! Ringyónak fog tartani és amúgyis: azt úgysem értékeljük amiért nem mi dolgozunk meg!
2020. jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
#3: Az én szememben semmivel sem lenne kevesebb egy nő, aki odajönne hozzám, és elmondaná, hogy szimpatikusnak talál, és szívesen megismerne. Nyilván van, aki úgy gondolja, hogy ha egy nő kezdeményez, akkor az "rybanc", de olyanok is vannak, akik nem így gondolják. (Ha meg valaki rybancnak tart emiatt egy nőt, akkor legalább hamarabb kiderül, hogy nem érdemes vele foglalkozni.) Ezen az alapon akkor bármilyen általánosítást el lehet mondani, pl. én is elmondhatnám, hogy hiába mondja sok nő, hogy neki egy átlagos külsejű, rendes srác kell, a valóságban sokan közülük mégis csak "szájhősök", de nyilván vannak olyanok is, akik be is tartják, amit mondanak. A taktikázás, a férfi "kerülgetése" mennyivel jobb és felnőttesebb, mint az őszinte beszéd? Mert ez a "facebookon bejelölöm, megírom, hogy tetszik a zenéje" szerintem gyerekes dolog, miért nem lehet egy nő is bátor és őszinte? Én nem hiszem, hogy egy intelligens, normális férfi szemében rybanc lenne egy olyan nő, aki odamegy hozzá, és őszintén, de nem nyomulósan elmondja, hogy mi a helyzet. Aki meg rybancnak tartja őt ezért, az nagy valószínűséggel akkor is annak gondolná, ha neten írna neki.
2020. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Azért írtam le hogy ne olyan zenészre gondoljatok aki tart egy 50 fős koncertet es abból az 50ből 40en csaj rárepül...biztos vannak akiknek szintén tetszik, de ezek zényleg olyanok hogy x bárban vannak ilyen kis estek ahol több magánember fellép pár dallal..nehezen megfogalmazható mindegy is:D


Őszintén a r**banc dolgot en se értem, nem azt mondanám neki hogy döntsön meg, hanem hogy tetszett az előadás, max beszélünk pár sort. Konkrétan elhívni ide v oda nem merem, de ha szimpatikus leszek akkor (remélhetőleg) lép ő, ha meg nem, akkor is legrosszabb esetben feldobom valaki napját, mert ettől függetlenül tényleg tetszik a zenéje is, nem csak ürügy a dolog.


Plusz oké hogy sokan tolják a pasi menjen oda szöveget, de ha pl észre se vesz az utcán, vagy épp észrevesz lát egy pár pillanatra, kétlem hogy csak úgy odajönne. Úgy hogy nem ismer, nyilván én is csak ez alapján ismerem, de mégis több.

2020. jún. 12. 12:43
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
3#-as vagyok,nő,és szó sibcs arról,h nekem rossz véleményem lenne arról aki nőként kezdeményez. Viszont tudom hogy reagálnak rá a férfiak. Felkínálkozásnak veszik,és továbbea is állítom: 100x kell az,akit Ők választanak mint 1x aki ajánlkozik. Mert valahol azt teszi,még akkor is,ha ez alatt nem a szexualitást értjük. Szeretnek a pasik hódítani,hagyjuk meg Nekik. Ezer praktika vab amit egy nő kitalálhat.
2020. jún. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neki is bejössz,biztos örül neki. Én pont most kezdeményetem egy férfinél. Bejelöltem facen és ő irt nekem
2020. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!