Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szempontjából volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szempontjából volt bármi pozitívum abban, hogy a nők szabadon választhatnak társat?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy a nyugati liberális, vagy a keleti konzervatív megközelítés optimálisabb hosszú távon evolúciós, civilizációs szempontból. A nők 60-80 éve szabadok, ami történelmi távlatban jelentéktelen idő, és ha megnézzük ma is nők százmilliói élnek másodrendű állampolgárként, úgymond "elnyomásban".


Férfi szemmel nézve meggyőződésem, hogy a szexuális forradalomnak és a női emancipációnak, főleg a társkeresést tekintve csak negatív következményei voltak. Valaki tud mondani bármit, amiért jobb ma férfinek lenni, mint a korábbi évszázadokban?


márc. 20. 18:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

azt ugye tudod hogy ezekben a kultúrákban az előkelők jutottak nőhöz sokszor a tiédhez is /első éjszaka joga/ a csóró, lúzer az max jó volt megdögleni egy háborúban, meg épitkezni, mezőgazdaságban termelni, a jó hir hogy ma sincs ez másképp csak burkoltabban vannak ezek jelen

én totál szerencsétlen vagyok a nőkkel de ti incelek borzasztó tévúton jártok, agyrákot kapok a sok hülyeségtől

ami ma zajlik az vegytisztán a férfiak hibája akik agyonbálványoznak minden ellenkező neműt csak hogy egy kis p.ncihoz jussanak vagy figyelemhez, lementek kutyába...az hogy a nők ezt mennyire használják ki hát basszus aki hülye az megérdemli és forditott esetben sem lenne ez másképp

márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%

Jó is hogy szabadon választunk.

Mert amikor van 3-4 jelentkező hogy én vagyok neki a nagy ő akkor ezt hogyan oldották volna meg régen?

Kinyírták egymást.

Most meg én választok.

márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, ebben a kényszer- rendszerben a férfiak is szívnak, mivel nem csak vékony világszépe nőket adnak férjül, hanem rondát, dagadtat is. Nem kell ezt visszasírni, az ilyen hazassagokban nincs szeretet, bizalom, nem tudhatnád mikor akar neked ártani a másik, ott tesz be ahol tud, mivel nyilvan undorodik minden együttléttől, biztos qva jó erzés lehet.
márc. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Jaj sírunk hogy már nem tárgy a nő akit adhatunk, vehetünk. Persze, ha már nem te vagy a felsőbbrendű hanem a helyedre raknak a másik mellé, azt veszteségnek élik meg, mert hát, elvettek tőlük hogy másnak adjanak, igen.


Ettől függetlenül hatalmas különbbség van aközött, hogy valaki veled van mert nélküled éhenhalna, és hogy téged VÁLASZTANAK, mert veled akarnak lenni.

márc. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!