Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi a véleményetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi a véleményetek olyan pasiról, aki kijelenti hogy csakis házas nőkkel randizik?

Figyelt kérdés
Mert az problémamentesebb nő, nem ér rá mindig és nem akar összeköltözni, mivel van férje.

márc. 20. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Megmondom én, hogy mi a nők véleménye:


GYÖKÉR.

márc. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
😂😂😂
márc. 20. 22:58
 3/14 A kérdező kommentje:

Az elején közlöm hogy nekem fontos a szabadságom, és nem tudok biztonságot nyújtani egy nőnek.

Én korrektnek tartom magam!

márc. 20. 23:01
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Életképtelennek tartom az ilyet
márc. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Ha házas nő lennek és szeretőt keresnek, akkor az egy házas férfi lenne. Ő diszkrét es nem fog többet akarni. Nem kezdenék szinglivel
márc. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
5. tevedsz. egy normális ferfi szintén diszkrét, de te ferfi vagy aki nonek adja ki magat. levagos bastya.
márc. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
#1 na mivan papucs?
márc. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Akik házasokkal vagy gyerekes nőkkel kezdenek pont ezért mert azok nem tudnak rájuk akaszkodni, szabadon élhetnek.
márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Az egy ribi.
márc. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit te szabadságvágynak hívsz, az valójában kötődési zavar. Lehet így élni, igen, de elveszed magadtól a lehetőségét, hogy igazi társad legyen, akivel kölcsönösen támaszkodhattok egymásra, akivel megoszthatsz élményeket, örömet, bánatot. Akivel el tudsz menni nyaralni, akihez hozzábújhatsz este, aki mellett felébredhetsz reggel.

Persze, értem én, hogy ezeket nem akarod nyújtani, de valójában nem TUDOD sem nyújtani, sem fogadni. Ez pedig ha tetszik, ha nem, egyfajta kötődési zavar, ami kora gyerekkorban alakul ki.

márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!