Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legviccesebb történe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legviccesebb történet amit incel írt ki?

Figyelt kérdés
Tudjatok sokszor az egész világot meg akarják változtatni hogy számukra kedvezővé forduljon a kocka. A lényeg ha ő ronda, igénytelen, elhízott , iskolázatlan és szegény sorsú… egy gyufat ne kelljen keresztbe tenni és láss csodát!! Ölébe hulljanak a jobb fajta nők. Őket akarjak annak ellenére hogy undorodnak tőlük. 😀
márc. 21. 05:50
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
És mi értelme van azoknak ha nő incelbőrben trollkodik ?
márc. 21. 07:29
 12/23 anonim ***** válasza:
29%
Rossz színben tünteti fel őket. Gyanítom, hogy pl. a jófiús kérdések többsége tőlük származik. Ezek egy kaptafa, az elején leírja, hogy ő mennyire rendes, figyelmes és kedves a nőkkel, még sincs senkije, majd pár oldallal odébb elkezdi szidni és okolni a nőket és erre jön a tömeges válasz, hogy "na ugye, kibukott ilyenek a rendes, jófiúk".
márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
31%
Azok, amiket a magadfajta feministák írnak ki trollkodásból. Vicces, hogy milyen szánalmasan és átlátszóan próbáljátok lejáratni a ronda férfiakat :D
márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
12# Ezzel nem kell nekünk trollkodni, mert millio valós példát is lehet rá hozni pl randiappokról, ahol pár üzenet után közli a nő, hogy nem szeretné folytatni, amire az addig kedves rendes fiúkák reakciója kb a “te hülye krva, akkor bazmeg, mire hordod fenn az orrod, dagadt tehén, le se hánynálak amúgy”🙂
márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

"Sok kérdést nő ír ki fér férfinak kiadva"


Inkább fordítva.

márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%

15: Fordítva is van, de ez nem jelenti azt, hogy ilyenek nincsenek.

Azzal nehéz lenne vitatkozni, hogy ebben a kategóriában erős női többség van, ahogy azzal is, hogy átlagos értékrendű férfiként és nőkként már csak szórakozni járunk ide az incel vs femcel valóságshow miatt. Mert a kérdések és a válaszok legalább 90 százaléka ezek közül valamelyik csoporthoz köthető. Csak míg az incelek büszkén vállalják az incelséget, ezzel is hergelve a femceleket, a femcelek kikérik maguknak, hogy ők nem azok.:)

márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
63%

Mindennap van legalább egy példa a kommentekben is arra, hogy a jofiúk azok valójában agresszív gyökerek. :D



12-es meg szerintem az elmúlt napokból nekem már "jó barátom" az okoskodását elnézve :D



És nem, egyáltalán nincs itt női többlet. Tele az oldal kanos lúzer férfival.

márc. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

"És nem, egyáltalán nincs itt női többlet. Tele az oldal kanos lúzer férfival."


Igen, a kanos lúzerek értékelgetik le egymást azokban a kérdésekben, amiben amúgy egyetértenek és felértékelik a ti álláspontotokat, amivel meg nem. Rafináltak ezek a pasik én mondom, még jó, hogy átláttok a szitán.:D

márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Engem is valogatott accountokrol szokott Balazska fenyegetni, hogy leszek meg+ a valaszomert. Pedig ferfi vagyok es van egy felnott lanyom. Nyilvan en is fellepek ezek ellen a gyokerek ellen. Kifejezetten az egig rugnam az ilyen ferfitarsaim kezdetu kerdeseket. Tarsa ezeknek a hozza hasonlo hienak. Mielott ok huznanak ki a ferfiak sorabol, inkabb en huzom ki oket onnan. Nem tekintem oket ferfiaknak.
márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
28%
#19 és még te vagy a férfi csak az erőszak számít neked.
márc. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!