Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire etikus, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus, hogy két randi között kapcsolt szét Tinder-en?

Figyelt kérdés

Megvolt az első randi, minden jól ment, hiszen megbeszéltük, hogy lesz második. Sőt, mindig írtam neki, szinte rögtön válaszolt, tehát semmi jele nem volt. Megbeszéltük a második randit x napra, és előtte való este csak úgy eltűnt Tinderen. Szó nélkül. Nem beszélgetés közben, akkor valamiért nem beszéltünk. Pedig az időpont és a helyszín is megvolt, tehát nemcsak az, hogy találkozunk.

A randi délelőttjén jelez a Tinder, hogy üzenetet küldött, aminek megörültem, ezek szerint csak elrejtette a profilját, de visszatért? Nézem, és se az üzenet, se a profilja sehol, tehát csak valami régi értesítés lehet, szokott ilyet a Tinder, hogy későn küldi, csak nem ennyire, mert ekkor már 10+ órája nem voltunk párban. Szóval ha bug volt az értesítő, akkor furcsa, hogy több hónap jelenlét alatt pont akkor történik, mikor rejtélyes módon eltűnt.

Bízva abban, hogy hátha technikai hiba volt, elmentem a randira, persze nem volt ott. Hiszen meg volt beszélve, és ez volt az egyetlen kapcsolódási pont, hogy találkozzunk. Ott tisztázhattuk volna, hogy csak véletlenül tűnt el, vagy tiltotta a Tinder, akármi.


Szomorú, mert azóta se volt randim mással, és nem értem, hová tűnt, semmi jele nem volt, hogy baj lenne köztünk.


márc. 23. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy az első randi után miért nem mentetek át más platformra?

Bár lényegében mindegy, ott is tud ghostingolni.

márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy lehet-e így elrejteni profilt, vagy csak egy hiba volt a rendszerben, (Badoon 1-2 nap után is kapok , hogy írja, pedig rég töröltem) és azért kaptál üzenetet, de olyan nekem is volt, hogy jött az értesítés üzenetről, aztán se üzenet, se kapcsolat, ugyanis amit törli valaki a kapcsolatot, egyúttal törlődik a beszélgetés is. Vagyis simán lehet, hogy elköszönt, és törölt. Sajnos attól, hogy szerinted a randi jól sikerült, még meggondolhatta magát, vagy még az exét szereti, de ezeket nem fogja a szemedbe mondani, nekem is nem egy olyan beszélgetésem volt, amiben megbeszéltük, hogy másnap folytatjuk, minden oké is volt, másnap meg mégis törölt.
márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy exe sem volt még... két alkalmija volt és ennyi. Meg mondta, hogy mi miatt nem is nagyon ismerkedik. Csak hát mégis regisztrált társkeresőre és találkoztunk is, szóval mutatta a fejlődés jeleit. A múltja miatt nem aggódok, max. az lehetett, hogy mással is találkozott, amit jól titkolt. Persze ezt is meg lehetett volna mondani.

Nem kell a szemembe mondani, le is lehet írni. Januárban volt olyan randim, hogy a randi végén nem mertem a szemébe mondani, hogy ennyi volt, hanem másnap írtam meg neki. Ilyen szempontból gyáva voltam, de legalább közöltem, utána ő is írt valamit, majd szétkapcsolt. Így is lehet, ez tiszta. Enélkül pedig csak a találgatás megy, hogy mi lehetett a baj.

márc. 23. 15:19
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted meg lehet mondani, a férfiak nagy része meg anyázva, krvázva, ribncozva reagál egy elutasításra. Vagy jobb esetben csak nem hiszik el az indokod és nem bírod őket lerázni, mert követelik, hogy de írd le a VALÓDI indokot.

Szóval a legtöbb nő inkább kussban eltűnik.

márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Hidd el kérdező, manapság sajnos a gerincesség már nem divat társkereséskor. Mint írtam, minden előjel, és magyarázat nélkül törlik az embert. Volt olyan, hogy a beszélgetés közben írta, hogy bocsi jöttek vendégei, és később folytatjuk. 1 óra múlva visszanéztem, de már bontotta a kapcsolatot, vagy ha írt is valami magyarázatot, elköszönést,(mert ugye írtad, hogy jelzett a Tinder) azt meg már nem tudod elolvasni a törölt kapcsolatot követően.
márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy írt üzenetet, mielőtt szétkapcsolt, csak te arról jóval később kaptad meg az értesítést. Ő abban a tudatban kapcsolt szét, hogy korrektül lezárta, de a technikai malőr miatt ez nem jött össze. Amúgy nem találkoznék úgy senkivel, hogy nincs meg más elérhetősége, mert a Tinder megbízhatatlan és szerintem elengedhetetlen, hogy jelezni tudjam, ha pl. kések pár percet vagy nem feltétlenül ismerem fel kép alapján és inkább megcsörgetem.
márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pedig rengetegen vannak, akik maradnak Tinder-en. :O Most meg is lepődtem, hogy nektek ez új. Volt, hogy erőltettem, hogy menjünk már át máshova, de ezt abbahagytam. Illetve igen, aki ghostingolni akar, az ott is fog...

Olyan is volt, akinél már kétszer voltam, és akkor sem mentünk át máshova. Konkrétan megtehettem volna, hogy mikor eljövök tőle szex után, hazafelé menet kapcsolom szét, és kb. sose tudja meg, ki vagyok.

Olyan pedig szinte sose volt, hogy a nő ajánlotta volna fel, hogy menjünk át máshova, mindig én kérdeztem, rövid vagy hosszú idő után, nem nyomulósan is.

márc. 23. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Pedig rengetegen vannak, akik maradnak Tinder-en. :O Most meg is lepődtem, hogy nektek ez új"


Mindenkinél más, hogy hol folytatják! Nekem volt, olyan, hogy 1 hét után se akart átmenni másik platformra, meg olyan is, aki pár mondat után azt szerette volna, ha felhívom telefonon, mert nem szeret írni. (bár kitudja nem-e valamit ügynök volt )

De tény, hogy az első találkozás előtt pár telefonos beszélgetés azért szokott lenni, mert azért csak többet el lehet mondani szóban, mint írásban. Konkrétan soha nem mentem úgy első találkozásra, hogy nem tudtam a telefonszámát.

márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt a telefonos csajt hagytam is, mert jeleztem, hogy nem gyors egy kicsit, mert még nem volt ilyen. Ő erre bevágta a durcát. :) :) , na az ilyent meg jobb hagyni.
márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!