Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves nő passzol egy 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves nő passzol egy 38 éves pasihoz általában ?

Figyelt kérdés

márc. 24. 10:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A környezetemben kb. minden párnál 3-7 év korkülönbség van a férfiak javára. Érdekes hogy a gyk-n azt írják hogy a nő legyen minimum egykorú de inkább idősebb. Miért is?


20-30-ig a lányok soha nem állnának le velük egykorú vagy fiatalabb fiúval, vagy csak nagyon ritkán. Középiskolában is már mindig a 2-4 év volt az érdeklődi körük és később ez inkább 4-8 év lett megintcsak a férfiak javára.


Én lelki szempontból kérdeztem hogy melyik az a kor ami legjobban passzol egy 38 éves férfihez.


Én nem gondolom hogy a 38-42-es intervallum. Az én környezetem inkább azt látom hogy a 38 éveshez nagyon maximum a 35 de leginkább a 28-35 passzol.

márc. 24. 13:50
 12/22 anonim ***** válasza:
63%

Tekintettel arra, hogy a férfiak 8-10 évvel korábban halnak, nem föltétlenül értem, hogy a nőknek miért kellene idősebb férfiakkal lenniük. :D


Ízlés kérdése amúgy. Én 23 évesen max 26-27 éves srácokban gondolkodom PÁRKAPCSOLAT szempontjából. Szexkapcsolatra meg nyilván bárki jó, aki tetszik (természetesen 18 év felett.)


De a francnak sincs kedve összekötni az életét egy jelentőseb idősebb emberrel. Minek?

márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

"20-30-ig a lányok soha nem állnának le velük egykorú vagy fiatalabb fiúval, vagy csak nagyon ritkán."


Nem igaz. Általában hasonló koruakkal járnak, és ismerek nem egy huszonéves párt, ahol a lány az idősebb.


" a 38 éveshez nagyon maximum a 35 de leginkább a 28-35 passzol."


Te ezt gondolsz, amit akarsz, más meg mást gondol.

Számomra a pasi ideális életkora +/- 1-3 év.


"A környezetemben kb. minden párnál 3-7 év korkülönbség van a férfiak javára. "


A szelektív megfigylés eredménye ez.

márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Gyakoris válaszolóknak az a baja veled kereszténycel hogy teljesen látszik hogy ragaszkodsz ehhez a 28-32 éves még fiatal , vékony, szép nőkhöz aminek te nem vagy a férfi megfelelője. És a hülye is látja hogyha nem 38 (de sztem 42 vagy) lennél hanem 45 vagy 50!! Akkor is a 28-32 éves nőt írnád magadhoz valónak. 🫡😂
márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14-es keveversz valakivel, 38 vagyok vagyis most töltöm.


A 4-8 év korkülönbség elég jellemző, persze kivéve a gyakorin ahol állítólag a nők csak 1-3 évvel idősebb férfit tudnak elképzelni.


Nem tudom de se nyugaton de bp-en ez nem az általános. Nyilván a legáltalánosabb kürkülönbség a 3 év de a jelentős többség így is az 1-3 és a 3-5 és az 5-7 közötti korkülünbség van.


Szerintem itt huszonévesek írnak és nem harmincasok.


Amúgy meg ez is érdekes mert huszonéves koromban amikor ismerkedtem, érdekes módon minden nőnek bőven 30-as éveiben járó párja volt.


De oké legyen akkor a nő legyen idősebb 5-10 évvel. Felesleges itt kérdést kiírni amikor a valós tapasztalatok mások.

márc. 24. 14:20
 16/22 anonim ***** válasza:
64%

"Nyilván a legáltalánosabb kürkülönbség a 3 év de a jelentős többség így is az 1-3 és a 3-5 és az 5-7 közötti korkülünbség van."


A szűk 3 év úgy jön ki, sok helyen ennyi sincs, vagy pedig a nő az idősebb. Eygszerű matek.

márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%

Én 30+ vagyok de soha nem vonzódtam idősebb srácokhoz, se a huszas éveimben, se most, minden párommal +/- 1 év volt köztünk. Ez véletlenül alakult így, nem kértem senkitől személyit, aki megtetszett, hogy hány éves vagy. De az élet azt mutatja, hogy a korosztályommal vagy a fiatalabbakkal jövök ki jól. (Bármilyen kapcsolat, barátság, kollégák esetén is.)


Ja, és ahogy írták, általában előbb haltok, hát ahhoz sincs semmi kedvem, hogy 60 évesen megözvegyüljek és 20 évet egyedül kelljen élnem utána.

márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
"a valós tapasztalatok mások." - nem mások a valós tapasztalatok, max te szeretnél szelektíven megfigyelni dolgokat. Eleve milyen egy hülye kérdés ez már, egyrészt ránézésre tök nem lehet senkiről sem megmondani, hogy pontosan hány éves, max a korosztályát megsaccolni, másrészt a boldogság nem születési dátum függő, semmiféle olyan összefüggés nincs, hogy pl egy 33 éves nővel biztosan működni fog a kapcsolat, de egy 29 vagy 39 évessel meg nem. Baromi gáz, hogy valaki 38 éves felnőtt/középkorú férfiként úgy gondolkodik, mint valami 16 éves autista, és fogalma sincs a párkapcsolatokról, meg vadidegeneket kérdezget.
márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
63%
Tegyük fel kérdező hogy a sikertelenséged még hosszabb ideig fent áll! Itt leszel velünk 45 évesen! Mit fogsz kiírni ? Pl akkor jó lenne neked majd a 38-40 éves hölgy ? Vagy akkor is a 28-30 at írod majd? 😝
márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50
márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!