Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő a fejre megy rá meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő a fejre megy rá meg a magasságra?

Figyelt kérdés

Testalkat, stílus, ápoltság/illat, belső értékek nem is érdekli őket?


Kort is kérek írni.


márc. 24. 11:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
83%

Jah, más nyomi esetében meg csak a pénzre, megint másik kevésbé tanult bajtárs szerint csak a diplomára, egy másiknak becsípődése a farokméret mert épp azzal elégedetle és így tovább. Értjük, alacsony vagy és nem vagy jóképű. Van ilyen.

A valóságban meg az összkép a lényeg, nem csak ez, vagy az az adottság, de, a te fajtád ezt képtelen felfogni.

28/N

márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%

180 cm + sokat segít.


Fej? Hát nem tudom ezt megítélni férfiként.


Azt viszont szeretik ha erős vonalai vannak az arcod nak.


29F

márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy az én fajtám, kedves 28?!
márc. 24. 11:49
 4/32 anonim ***** válasza:
78%
Mert ti aztán a belső értékeket bezitek csak, ugye?
márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
De érdekel ha szép az arca az illetőnek.
márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Te neked kellene óriás/törpe nő? Vagy tetszene elhízott, vézna, csúnya, öreg, ráncos nő? Miért vannak azért előszedve a nők egy része, hogy nem tetszenek nekik az alacsony férfiak amikor sok férfinak inkább az alacsony nők tetszenek? Vagy azért, hogy senki nem tehet arról, hogy valaki vonzza, vagy taszítja?
márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Mert téged érdekelne hogy egy gnóm fejű 140 centis 60 éves nőnek milyen illata és belső értékei vannak? Unalmasak ezek az álszent kérdések.
márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Hagyjátok már az életkort! Teljesen érthető hogy öregezni senki nem akar, ők már nem alkalmasak családalapításra. A torzulások és elhízottság is amúgy egy betegség. Megint nem jó példa.


#5 olyan mintha kimaradt volna a válaszod első fele.


Aki nem a kérdésre válaszol, azt kénytelen leszek irgalmatlanul lepontozni

márc. 24. 12:17
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

De ha nekem nem tetszenek az alacsony férfiak akkor nem tetszenek és kész. Pont.


Ha mindjárt nem tudom mit csinálsz akkor se fognak. És én hiába öltözök ki, hiába nézek ki bárhogy ha te neked nem tetszem egyáltalán.


Senki sem rossz, felszínes azért, hogy valaki nem tetszik neki!

márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Téged is csak a belső értékek érdekelnek egy nőben? Nem! Na, minket sem...
márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!