Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nő a fejre megy rá meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő a fejre megy rá meg a magasságra?

Figyelt kérdés

Testalkat, stílus, ápoltság/illat, belső értékek nem is érdekli őket?


Kort is kérek írni.


márc. 24. 11:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
38%
#24 mert a nők aztán mindent is tudnak nyújtani mi?
márc. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos a magasság, tehát alacsony és magas férfi is szóba jöhet. Ti ezt már rögtön úgy értelmezitek, hogy ha a magas a befutó, akkor az kizárólag azért lehet, mert ő magas, nem pedig azon okból, mert ettől függetlenül jobban tetszik külsőre, belsőre. Ha meg még azt is elmondom, hogy én alacsony vagyok, egyesek egyenesen előírják, hogy akkor nekem kutyakötelességem az alacsony partnert választani, mert az illik hozzám, a magassal nem nézek ki jól és amúgy is hagyjam meg szegény magas lányoknak. Mégis mi a francot képzelnek ezek magukról? Ennyi erővel akkor a nagy melleimhez elvárom a legalább 17-18 centis farkat cserébe, mert hát magasságot nem tudok nyújtani, nem is tetszhet, de másodlagos nemi jellegeket igen.


Amúgy nekem pl nem tetszenek a négerek. Nem rasszizmusból, nem kevesebbnek tartom őket, hanem egyszerűen nem jönnek be. Pedig ők sem tehetnek arról, hogy fekete a bőrük, mégse látok a fórumokon tömeges négerhisztit, hogy ha nem tetszenek egy fehér nőnek, akkor ez micsoda szemétség.

márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!