Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba és nagyon fáj hogy nem lehetek vele. Valahányszor látom mindig más pasikkal irigy vagyok. Ezt hogy lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
Egész életemben ez volt hogy azok a lányok akik tetszettek mindig elérhetetlenek voltak valamiért, mert mindig valaki közénk állt vagy elválasztott a sors (költözés miatt.)A mostanit többször látom egy pasival kocsizni és sír a lelkem belül. Valamiért nem jött össze nekem úgy érzem, úgy vinném én is de észre sem vesz nincs ideje rám.
márc. 24. 16:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy magadba nézel, önreflexiót, önfejlesztést tartasz és persze lefoglalod magad hasznos dolgokkal amelyek boldogabbá tesznek.

Amúgy sors nem létezik, szabad akarat van és ha nem jött össze arról mindketten tehettek!

márc. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezdj új lánnyal,idővel elfelejtes a régieket,ahogy megszereted. Az új érzés eltörli a régieket.
márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Klisés, de majd egy következő plátói (vagy jobb esetben nem az) fellángolás felülírja. Kétszer csesztem el így éveket abban a korszakomban, amikor a legfelszabadultabbnak illett volna lennem, közben elszaladt mellettem a fiatalkorom és itt vagyok tapasztalat és megélt érzelmek nélkül majd' 35 évesen. Ne kövesd el ugyanezt a hibát.
márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Idővel.
márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De az eszedbe sem jut, kérdező, hogy magadba nézzél, és következetesen végiggondold, hogy vajon miért nem ütötted meg nála a mércét, ugye?
márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bejövök neki próbálok változni, csak mindig más pasikkal van a munkahelyen meg ilyenek és ez nagyon rossz érzés nekem. Vannak nálam jobbak is nyilván nem engem választ
márc. 24. 17:03
 7/17 anonim ***** válasza:
24%
Biztos nem a hozzád való dagadt ronda nőkről álmodozol.
márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tartalékba tart téged. Önbecsülésed nincs?
márc. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Sokszor nem volt lehetőségem hozzájuk.A régebbi csajokkal nem jött össze semmi, akiktől meg nem akartam semmit összejött és ugyanolyanok csak nem voltak az eseteim.

Vannak undorító kövér pasik is mellette, ami nagyon idegesít hogy szerencsés a helyzetük. Mert pont azt a lányt nem tudtam megkapni soha aki tetszett mindenki mást igen.

márc. 24. 17:11
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Óriási gáz vagy.
márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!