Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés
márc. 25. 23:49
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

9: "ha mondjuk 100 nő elé odaállítanák, hogy mindegyik mondjon véleményt a külsejéről" De ez nem így megy!:)

Nem így van a megtetszés, nincs ilyen mesterséges szituáció!


Én pl. minden férfire azt mondanám, nem tetszik, hülyén néz ki minden ember.

Az úgy van, egyszer csak rávetíti az isten az égi reflektorfényt, és akkor meglátom a lelkét, és beleszeretek idővel, és EMIATT fogom megszeretni a külsejét is. De van olyan, hogy nem tartom nagyon szépnek, oszt mégis szexuálisan vonzó lesz.

Olyan nincs, hogy jajdeszép férfi, ha nem őtet szeretem, mert érzem, hogy hozzám tartozik, az én fiúm.

Nekem így megy.

márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
62%
azt mint mások , ments ki egy házi allatot es ad meg neki azt a szeretet amit egy nonek adnal igy ezek az erzelmek olyan lenyhez mennek aki onztlenul viszonozni fogja es a te lelked is uj eletre kell.
márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

" 100 nő elé odaállítanák, hogy mindegyik mondjon véleményt a külsejéről, mind a 100 azt mondaná, hogy"


A másik, hogy HIÁBA mondtam el, hogy SZERETNI kell a KIVÁLASZTOTOTT nőket (ugye értelemszerűen nekik fogsz megtetszeni!!!, a többinek NEM, mert nekik

nem adtál figyelmet, érdeklődést, szeretetet), még mindig vadidegen nők százairól beszélsz, mikor már van egy kis udvartartásod, ott lenne ...khm... dolgod... XDD Ahol már ... khm... várnak... XDD

márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy miért kellene sok mindenkinek tetszeni?


Ezt áruld el..


Nálam kb 100 nőből ha van 2 olyan aki szexuálisan is tetszik akkor sokat mondtam. Mi szükség lenne hogy 50 nőre be tudjak indulni? Annyival úgy sem lennék együtt.


Látszik az ilyenekből hogy vki tök fogalmatlan.

márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
48%

15, ez most komoly?


100 korban hozzád illő nőből max. 2 tetszik neked szexuálisan? Tele van Magyarország jó nőkkel és Te a korban hozzád illő nők 1-2 %-át tartod csak szexuálisan vonzónak?


Közel sem kell a nők 50 %-ára beindulni, ezt senki nem mondta, de a 2 % kva kevés.

márc. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
26%
Ok, azt nem írtad oda, hogy korban hozzád illő nőkről beszélsz, de gondolom úgy értetted.
márc. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%

Igen, komoly.


Ha lenne 100 nő és mindegyikkel eltőlthetnék 1-2 órát és most arra gondolj hogy beszélgetünk hogy legyen képem egy minimális a személyéről akkor nem hiszem, hogy túl soknál érezném azt, hogy húha.. ő szexuálisan is megmozgat. Lehet keveset írtam az 1-2 vel, de szerintem 5 nél tőbb biztosan nem lenne.

márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
46%

Semmit.


Örülhetsz valószínűleg annak is, ha ingyen elveszíted a szüzességed.

márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
52%
Csúnya férfi a csúnya nőknek sem kell. Legyél gazdag, pénzzel tudod kompenzálni az előnytelen külsődet, mással nem.
márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy a 8-asnak teljesen igaza van, én vagyok rá az élő példa. Soha életemben nem találkoztam olyan nővel, akinek tetszettem volna, pedig bőven volt 100.
márc. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!