Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés
márc. 25. 23:49
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
26%
Én nőként azt vettem észre hogy nincs annyi borzalmas csúnya férfi. A legtöbbel csak annyi a baj hogy dagadt. Ha a kérdező is az akkor fogyjon le 70 kgra. Lehet akkor lenne már 6/10 és úgy simán lehet partnert találni.
márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
57%

Felmérések alapján a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak vélik. Ami azért is furcsa, mert ha 80% átlag alatti akkor az átlag valójában nem lehet az átlag, hiszen a többség nem lehet a többség átlagának a szintje alatt.

Na mindegy, női logika.

Ha senkinek nem tetszel külsőre, és nem legyenek illúzióid, a külső az elsődleges dolog az ismerkedésnél, akkor ennyi volt, fölösleges erőlködni.

Maximum olya ndolgokkal tudsz kompenzálni mint a pénz, vagyon státusz, de ebben az esetben fel kell vállalni, el kell fogadni, hogy ha lesz is mellett nő, az kizárólag az anyagi biztonság, jólét miatt lesz, semmi másért.

márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
37%
Menni kell kondizni itt már nem nagyon fogadnak el más sportot.
márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
39%
Máskor szüless jóképűnek.
márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Gyúrd ki magad.
márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Zizizabalo ***** válasza:

Igazából ha ezt ki kellett írd, akkor már valamennyire felejtős a sztori, legalábbis egy időre. Ha rendbe szeded a külsőd picit, az tud dobni egy kicsit, de úgyse fogsz úgy kinézni, mint aki olyan genetikával született, aki mellett olvadnak el a csajok.


Valószínűleg a megjelenésed, az önbizalmad sincs a helyén, de még hamis önbizalmat sem sikerült mutatni, amit nehéz összekaparni a semmiből, sőt a mínusz szintről. Ugye ezt sem lehet azzal összehasonlítani, aki fiatalabb korában bejött a csajoknak, és pozitív visszajelzéseket kapott, és egy egészséges önbizalma épült ki.

márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
75%

20 - "Soha életemben nem találkoztam olyan nővel, akinek tetszettem volna"

Vagy csak nem vetted észre, mert nemked nem tetszett.

márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
*neked
márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
#27 Észrevettem volna. Éppen az ellenkezője jellemző rám: sokszor hittem azt, hogy tetszem egy lánynak, de amikor próbálkoztam nála, mindig pofára estem.
márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
60%

29: Lehet művelődni ebben a témában.

De ha jársz közösségbe, akkor észreveszed, kik vannak szivesen a társaságodban, kik beszélgetnek veled... Pl. mikor iskolában a szünetben áll az ember a folyosón, akkor ott vannak 1 méteren belül, rád néznek és veled beszélnek. Nem egy agysebészet.:) Tudom, van barátság is... Meg sokan nem tudatosak a nonverbális jelekben, ez vannak szigetelve a saját érzelmeiktől, stb. De mégis ezek a főbb támpontok.

márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!