Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett a melós férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a melós férfi taszító a nőknek párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Régen ha egy férfi becsületesen dolgozott az senkit nem zavart. Lehetett felesége, családja.


Ma mi megy? Nem keresel 1 milliót? Úgy nem lehet gyereked!! Munkás ruhában vagy? > undorító !! Buta proli vagy! Miért nem vagy irodai szellemi dolgozó , ügyvéd , orvos , cég igazgató ? Off kuka…


márc. 27. 05:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
49 nek szólt
márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
100%

48as azért ezt árnyalnám mert én is dolgoztam irodai pozícióban olyan óriásvállalatnál ahol a termelő folyamatot mérnök emberek és termelés gerincét tekintve pedig üzemi munkások, melosok végezték.


Az volt a tapasztalat hogy ők nem értették hogy pl mi a jogi osztályon hogy bírjuk azokat a szerintük nehéz és unalmas dolgokat csinálni amiket, mi pedig azt nem értettük hogy ők hogy bírják azt csinálni amit nekik kell.:D De ez normális, a lényeg az volt hogy nekünk szükségünk volt rájuk, nekik pedig (pl a bürokrácia útvesztőiben, meg persze sok másban) szükségük volt ránk. Mindenki a cégért és egymásért dolgozott csak mást.


Én a menzán ugyanúgy ebédeltem melosokkal mint a menedzsment tagokkal, de ceges rendezvényen olyan is volt hogy a vezérigazgató hozta egymás után a köröket a melosoknak:D. Szóval ilyen is van.

márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
81%

1. Nem minden nőbél taszító, csak valószínűleg a melós sem azokat a nőket hajkurászná. Oké, nem volt ciki a melós, de nem volt ciki az sem, ha olyan a feleséged, hogy van egy-két hurka a hasán, picit lóg a melle, nem instamodell jellegűen tökéletes a bőre és a haja.

2. A mai magyar gazdaság átka... anno még el lehetett tartani egy családot normálisan, a többséghez képest ingergazdagon egy db tipikus gyári melós fizetésből is... jó, kellett gyűjtögetni, de pl. 1x el tudtak jutni a tengerpartra pl. Azért egy nő, ha gyereket akar, belegondol, hogyha ő otthon marad a gyerekkel (mert valljuk be, az ecccccerűmelósnak kb. az aranygyűrű leesne az ujjáról, ha neki kellene gyesre mennie, mert az női munka meg akkor a Józsika a kocsmából azt mondja rá, hogy b...eráns), akkor el tudják-e normálisan tartani a gyereket... vagy épp ők lesznek azok, akik a többi szülőn élősködnek és nincs pénzük a gyereket elküldeni osztálykirándulásra, ha nem kezdik el érzelmileg zsarolni a többi szülőt, hogy fizessenek a gyerek helyett

3. Melós és melós között is van különbség. Azért más szinten van nemcsak a fizetést, hanem az értelmi szintet tekintve is egy szakmát tanult, magát képező építőmunkás vagy kivitelező, mint az, aki addig jutott, hogy az útépítésnél félrészegen támasztja a kapát. Meg akinek a gyári soron az lenne a dolga, hogy nyomogasson gombokat, azt is 40%-ban elrontja azzal szemben, akire rá lehet bízni olyan gyári munkát, amivel több felelősség is jár, esetleg ki tudott magának harcolni egy műszakvezetőit (mert ismerek azért olyan melósokat is, akik nyígnak amiatt, hogy szar a fizu, de a műszakvezetőit több fizetésért nem vállalják, mert "hát az nehéz" meg "f... fog annyit pluszban tanulni").

4. Most nem azért, de a melósok számottevő része buta, mint a segg és műveletlen. 40-50-60-70 évvel ezelőtt egyszerűen a közműveltség szintje is magasabb volt, a tévében is kultúrműsorok mentek, és a tipikus melósok többsége is magára szedett némi kultúrát... ma meg megy a népbutítás. És akinek a tévé meg a net a külvilággal való kapcsolata, és nem magától értetődő neki a tanulás, az tényleg elsuttyósodik. 50-60 évvel ezelőtt a tévében tévéjátékot, Ki miben tudós?-t, Elmebajnokságot, színházi közvetítést, Hofi kabarét nézett a munkás is, most meg Való Világot meg Házasság első látásra-t. És ezzel sem lenne effektíve gond, ha csak a párkapcsolatokat nézzük, ha ezek a munkások a saját szintjükön levő esze semmi gyári munkás nőket, SPAR pénztáros Marikat, sufni műkörmös Tecákat hajtanák, de vhogy mindig nekik is a fitneszes egyetemista csaj kell. Azokkal meg nagyon nincsenek egy szinten nemcsak külsőre.

márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
95%
Igen, csak az ilyen kerdesek alatt mindog kiderül, hogy nálad a nő = vekony, csinos, képzett, szép arcu, jól nez ki, es 25 alatti. A többi nő, az ugye nem.nő... 😏
márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
73%
Azért gáz, mert a melós férfi általában egy proli, akinek az intellektusa nagyon a meder alján mozog. Én ilyen emberek felettese vagyok és teljesen máshogy látják a világot. Mérnöki diplomám van, nekik meg jó esetben érettségi max., nagyon beszűkült tudattal közelítik meg a felmerülő problémákat és ez szerintem a civil életükben is így van. Nekem se kéne ilyen nő, mert a szexen kívűl szerintem sok közös nem lenne.
márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
57%

55ös vagyok, kiegészíteném egy konkrét példával az előzőt:


Sok reklamációs terméket gyártottunk, ami miatt az egyik vevőnk egy auditot akart végezni nálunk. Ezt elmondtam nekik és felhívtam a figyelmet az alapos munkavégzésre. Erre a reakció az volt, hogy kit érdekel ez a cég? (nevet nem írok) Egyik sem fogta fel azt, ha ez a vevő elmegy tőlünk, akkor a termelésünk 1/3-ada kiesik és ennek a következménye elbocsátás lesz. Amikor ezt elmondtam nekik, akkor esett le, hogy mekkora sz*rban vagyunk.


Na most akinek ez nem egyértelmű és ilyet kérdez vissza, az nem a legélesebb kés a fiókban, és az a baj, hogy a 12 emberből kb 10 ezen a véleményen volt.

márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

"A hetvenes években végrehajtott bérjavítási hullám egyébként

1,2-1,4-szeres szorzót jelentett az orvosoknak az ipari munkások

átlagkeresetével szemben, tehát voltaképpen még a korábbiakhoz képest is

további leszakadásként értelmezhető.


A szorzó a rendszerváltás előestéjén sem mozdult el nagyon;

1989-ben az orvosok átlagkeresete szakterülettől függően 16-18 ezer

forint volt, míg a munkás átlagbér 10 571 forint, a szorzó tehát

továbbra is 1,6 körül mozgott.

A helyzet a rendszerváltás utáni első évtizedben csak tovább romlott, elsősorban a vágtázó inflációnak köszönhetően.„Az egészségügyi dolgozók jövedelmi pozíciója az országos átlagkeresethez viszonyítva határozottan romlott, s ezen a helyzeten nem sokat segített az ez év elején bevezetett közalkalmazotti bértábla sem” – írta a Beszélő.



"Egy általános orvos 1994-ben 52 ezer, 1997-ben pedig 72 ezer forintot vihetett haza havonta, ami a mezőgazdasági technikus és az átlagmunkás fizetésének az 1,3-szorosa volt csupán."



De ugye a sok barom, bekepzelt diplomasnak a vilag penze nem eleg. Ha' me' sokattanuuuu'tam. Orulj, adj halat, hogy nem kell szorni a tragyat, es legyen eleg. Ne turkalj a melos zsebeben, akin eloskodsz!



39F incel

márc. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

57

39 F incel! Én már sokszor írtam, ha szerinted a programozás, és egyéb irodai munka "monitorbámulás", meg élőskődés a melósokon, gyere van felvétel, 500 ezret kapok egy francia nyelvtudással rendelkező emberért, de az IT is ennyit ér. ha a 6 hónap próbaidod alatt nem mentél át a szomszéd cégbe.

márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
0%

De en nem tudok franciaul, holott szakmunkaskepzoben tanultam franciaul. De az ilyen plus-que-parfait-nal meg subjonctif passe compose-nal elakadtam. Az irott szoveget, ha sokaig bamulom, talan megertem.



Malajul es javaiul tudok, haha....



https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek_..



39F incel

márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Pofád lapos 39fincel Vince, bukott blackpill ikon vagy, hiteltelen geomaxxer.
márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!