Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett a melós férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett a melós férfi taszító a nőknek párválasztáskor?

Figyelt kérdés

Régen ha egy férfi becsületesen dolgozott az senkit nem zavart. Lehetett felesége, családja.


Ma mi megy? Nem keresel 1 milliót? Úgy nem lehet gyereked!! Munkás ruhában vagy? > undorító !! Buta proli vagy! Miért nem vagy irodai szellemi dolgozó , ügyvéd , orvos , cég igazgató ? Off kuka…


márc. 27. 05:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
84%

17

Teljesen, de teljesen mindegy.

Egyszerűen bizonyos nők nem akarnak összejönni olyan férfival, akiről azt feltételezik, hogy különböző "világból" jönnek. Ez egy személyes preferencia. Olyan, mimtha azt mondanám, nekem nem jönnek be a nagyon extravertált férfiak. Full felesleges elkezdeni az én vérmérséklezemet firtatni. Nem és kész.


Ja és amúgy vicces, hogy savazni próbálod a kevésbé versenyképes diplomával rendelkező, majd utána nehezen elhelyezledő embereket. Gondolom, te háborognál a legjobban, ha valaki ugyanígy megkülönböztetné az autószerelőt meg az útépítő munkást. De még mindig jobban keresnek a diplomások, csak szólok, ez tény és gondolom, zavaró. :D

márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
12%
A párom melós, nagyon jól keres. Nekem nem volt probléma a munkája. Mivel melós ember, férfias is. Nem olyan semmilyen, mint a nyakkendősök.
márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
15%
Nő vagyok, középfokú műszaki végzettségem van, a barátom ELTE-n végzett. A korábbi barátnője és a volt felesége diplomás volt, de tökéletes szakbarbár. Kizárólag hétköznapi dolgokról lehetett velük beszélni, nem érdekelte őket semmiféle kulturális program. Nem olvastak, nem hallgattak zenét, nem jártak színházba, moziba.
márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
88%

Melós férfiak: "A csúnya, gonosz nők annyira anyagiasnak."


Szintén melós féefiak: "Haha, bölcsész diplomával kebeset keresnek, haha."


Csillagvirágaim, el kéne dönteni, hogy most akkor szempont a pénz vagy sem...

márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
89%

Miért lett a nem annyira szép mő taszító a férfiaknak párválasztáskor?


Régen ha egy nő becsületesen dolgozott, házias volt, de nem annyira instap*csa kinezetü, az senkit nem zavart. Lehetett férje, családja.



Ma mi megy? Nem vagy 45 kg? Úgy nem lehet ferjed!! Nem vagy elég szép? > undorító !! Igénytelen proli vagy! Miért nem vagy vékony, széparcu, instamodel? Off kuka…



P.S.

A gyereket ne keverd ide. Józan, épeszü nő, nem szül a nyomorba...

márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
56%
#19 Hidd el, a "nagy diplomás" pasikat ugyanúgy át lehet verni, ez nem a végzettségtől függ.
márc. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:

25


Jolvan megjött a sértett dömper.

márc. 27. 07:21
 28/61 anonim ***** válasza:
7%
21 - Én gépészmérnök vagyok. Azért szidom a mekis diplomásokat mert semmirevalók és a semmirevaló diplomájukra alapozzák az elvárásaikat. Sok ilyenbe belefutottam, mind kuka lett.
márc. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
64%
Hát igen, nem sok emberrel lehet elmélyedni a parciális diffegyenlet rejtelmeiben, hogy hogyan is működik egy végeseselem analízis egy CAD programban😬😁 Mérnök kollégákon kívül szerintem ezt nem is értik mások🤣
márc. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy mit dolgozik de gyereket ne akarjon.
márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!