Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme összejönnöm egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatunk, és már a baráti társaságának is bemutatott, ahogy én is őt az enyémnek. Szerintem ő túlságosan nagyképű, szeret arról beszélni, mije van, mit ért el, tehát a felszínes dolgokról. A baráti társasága pontosan ugyanez. Én ennek az ellentéte vagyok, és zavar, hogy ilyen felszínes velem is. A barátaim nem kedvelik, mert szerintük is nagyképű.
márc. 29. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Egy nulla lesz az ágyban. A sikerei hirdetésével igyekszik kompenzálni a 10 centis farkát és nulla szexuális teljesítményét. Szóval szerintem kuka.
márc. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem passzoltok. Kukazd a hapsit
márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem nem érdemes így összejönnötök. De mennyi idősek vagytok?
márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%
Csak egyre figyelj oda: csakis magad miatt dobd, véletlenül se (irigy) barátok rosszmájú megjegyzései miatt, és a családot is ide sorolhatod. Csakis magad miatt.
márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14%
De miért baj az, ha sok mindene van. A nők a pénzre hajtanak, nem?
márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nincs olyan, hogy "a nők".
márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%
16 - nagyja arra megy, lehet általánosítani nyugodtan
márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nagyképű? Én a volt pasimtól kaptam meg, hogy anyagias nagyképű pitsa vagyok. És hogy ez miért volt? Mert megmertem mutatni a PÁROMNAK, hogy mennyi pénzt sikerült megspórolnom, mennyim van, mikre szeretném majd költeni, mik az álmaim. Az, hogy valaki büszke arra, miket ért el, még nem biztos hogy nagyképű is.
márc. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Két gazdag ember boldogsága sem borítékolt.
márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!