Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van esélyem nála ?? Szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála ?? Szerintetek van értelme elmondanom neki,hogy nagyon bejön??

Figyelt kérdés

20 éves meleg srác vagyok ,amit még csak a legjobb barátom tud rólam!

Van anyám pasijának egy haverja aki nyíltan meleg és elég sűrűn megfordul nálunk, és aki őrülten tetszik nekem mint pasi!

40 éves,jóképű és férfias férfi,egyszerűen odavagyok érte!

Egyszer láttam fürdőgytyába ,hát mit mondjak, alig tudtam magam tűrtőztezni!

Gondolom tetszem én is neki mint srác,mert mindig azt mondja,hogy biztos hemzsegnek körülöttem a lányok...és marékszámra veszem az óvszert!

Tudom róla,hogy egyedül él és nincs pasija !


jan. 30. 06:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akar b**ni
jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" Ügyes madarász annak a madárnak a trilláját utánozza,akire legjobban fáj a foga ".

Okos pasi a 40 éves, tudja,hogy ha egy ropogós fiatal srácot akar,akkor olajozni kell a hiúságot.

jan. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Ugy jarsz mint a Szolits a neveden c filmben a gyerek, a csavo megb4szta parszor aztan ment osszehazasodni a csajával, kozbe a gyerek total belezugott
jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha tudod róla, hogy nyíltan meleg, és szingli, és hogy bejössz neki, akkor szerintem nincs veszteni valód. De egy dugásnál többre ne számíts.
jan. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hozzáköltözni szeretnék,de azért nem is egy dugásra gondolnék vele kapcsolatban!

Miért gondoljátok,hogy csak egy strigula lennék??

jan. 30. 08:27
 6/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Ha fontos neki a barátsága az anyukád pasijával, akkor nem hiszem hogy felvállalná ezt veled. Csak képzeld magad a helyébe.
jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert a meleg vilagba 99% csak dugni akar

De majd megtapasztalod a sajat borodon

jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi emberek, a srác meglesz a pasinak.Ali várja már,ez lejön a kérdésből is. A pasi meg tuti felszúrja, mint a melegek általában.
jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aztán majd jó balhé lesz abból amikor kiderül, hogy “bocs haver, megdugtam a fiatokat aki amúgy nekem is simán fiam lehetne”.

Majd kérjük a verekedős videót youtubera.

jan. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!