Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem megy úgy az ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy úgy az ismerkedés?

Figyelt kérdés
A kérdésem férfiakhoz szól, akik sikeresen tudnak csajozni/ismerkedni. Pár hónapja volt olyan időszak hogy annyira jól éreztem magam a bőrömben, hogy bárhol bármikor sikeresen tudtam ismerkedni, leszólítani egy lányt, beszélgetni és mindezt természetességgel, gördülékenyen, most pedig pont az ellenkezőjét tapasztalom. Nem jön az a beszéd, görcsösebb vagyok. Persze nem erőltetem a dolgot, de nem érzem a potenciált, nincs az a jó kedv és feldobottság, valahogy nem tudom hozni a legjobb énem. Arra lennék nagyon kíváncsi hogy ezt minden férfi megtapasztalja-e, illetve aki tapasztalta, hogy zökkent ki belőle, és jött újra “formába”?

márc. 30. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad. Jól érezted magad. Ez kifelé is vonzóvá tesz. Önbizalmat sugároz, azt üzeni, hogy nem vagy kétségbeesett, nem keresel őrülten, mert egyedül is jól vagy. Ez a fajta magabiztosság vonzóvá tesz. Próbáld meg újra jól érezni magad. Edzeni, hobbizni, önfejleszteni, bármi, ami boldoggá tesz. Utána megint sikered lesz.
márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Valami történt veled egyértelműen. Azon kéne változtatni, lehet, hogy a csajozáshoz tartozó blokk, görcs csak tünet.
márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom stresszelsz épp valamin ami miatt nem vagy annyira laza.
márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!