Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/247 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Ez nem mánia, teljesen normális természetes dolog az, hogy valaki társat szeretne maga mellé, a legtöbb pasi nem olyan jó a szexben, hogy megérje velük csak szexkapcsolatban lenni, ráadásul felnőtt, ivarérett, gyerekes emberként eléggé abnormális, ha valaki képtelen elköteleződni és azért nem akar párkapcsolatot, mert lusta odafigyelni a másikra.


Másrészt meg a szex sokkal nagyobb kockázattal jár egy nőnek, ha véletlen teherbe esik, ő fogja megsz-pni, nem ti, szóval mire fel szexeljen agyatlanul akárkivel, aki még csak végig se hallgatja, hogy telt a napja.

2023. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/247 anonim ***** válasza:
97%
Veled van a baj, ha nem akarnak lazát.
2023. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/247 anonim ***** válasza:
95%

Azért, mert a nők igényesebbek, erzekmesebbek és nem alacsonyitsak le magukat ahhoz, kezelgesd őket aztán szépen dobd el, mint a használt óvszert.

Persze vannak olyan nők, akik belefáradtak a normalis pasik keresésébe, eleget csalódtak, érzéketlenné váltak, szexre szükségük van és nem esnek beléd meg f

veletlenul se.

Léteznek olyanok is, akiknek mindegy ki fekteti meg, inkább a pénzt nézik, de akiknek nem az, akik a szex után rosszul éreznek magukat, azokat hiába hajkurásznád. Próbálkozz tovább, akadhat olyan, akinek megfelelő lenne a viszony, de azért nem mindegy, hogy milyen módon közlöd a célt és a lényeg, hogy vonzódjon hozzád a nő anélkül kár a gőzért.

2023. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/247 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a férfiakat nem értem akik nem akarnak kapcsolatot

Nem jó hazatérni valakihez?

Este bebujni valaki mellé?

Tartozni valakihez?

Érezni hogy valaki szeret?

Nem tudom hogy lehet elég kielégíteni az ösztönöket aztán te jobbra én balra el

2023. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/247 anonim ***** válasza:
95%

Sokunknak elég, csak az extrák részhez ugyanúgy nélkülözhetetlen a vonzalom, a barátsághoz meg egyfajta lelki-emberi összhang, mint egy komolyabb kapcsolathoz.

A férfiak 99%-a viszont úgy képzeli el ezt a kapcsolatformát, hogy a nő ingyenprosti, ő meg nyugodtan lehet egy nulla érzelmileg is, agyilag is, mindenhogy, bármit megengedhet magának, bármekkora tapló lehet, mert hát ez csak laza kapcsolat...

2023. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/247 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező te nem barátság extrákat akarsz, hanem szexkapcsolatot, ami arról szól, hogy megdugod azt mész tovább, még egy szót se váltanál vele amihez te nőt nem igen fogsz találni. Ha nem tudnád sokan szexkapcsolatban azért tisztelik a nőket, meg be is ülnek valahová egyszer kétszer, te meg csak lerendezni akarod a szükségleteidet. Bunkó, érzelemmentes p*cs vagy és az nagyon taszító meg ígyis online nem még offline. XD


Ha netalántán teherbe esne te tojnál a fejére, abortuszra erőszakolnád rá és ha nem menne bele egyáltalán nem érdekelne, hogy mi lenne velük. Ráadásul egész végig szinte biztos szex közben csak magadra gondolnál.

Ez mióta vonzó nő számára? A válasz egyértelműen egyenlő a nullával. XD

2023. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/247 A kérdező kommentje:

Én tisztelem a nőket nyilván nem csak szexet akarok különben elmennek fizetőshoz és kész. közös programok is lehetnek és tudok velük beszélgetni sokkal dumáltam fiatalabbakal idosebbekel is.torodnek velük de nem folyamatosan .hagyjanak levegőt.


ha mar nem cél a csaladalapitas hanem csak úgy azért lennénk együtt mert kellemes .akor minek kéne megeroltetni magunkat a kapcsolatert. csináljuk azt amitől tényleg boldogabbak leszünk. Vagy tévedek?

Én azért akarok lazat.

2023. aug. 10. 13:00
 8/247 anonim ***** válasza:
89%

Mit takar nálad ez a "laza" akkor? Ha töltenétek együtt időt, programokra mennétek, akkor ez egy párkapcsolat, max nem együttélés.

Ez nem barátság extrákkal.

2023. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/247 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom más hogy van vele, engem nem tenne boldoggá, ha valaki minden érzelmi kötelék nélkül járna ki, be az életembe. Nekem biztonság kell. Egy ilyen itt vagyok ha kedvem van kapcsolat mindent adna, csak érzelmi biztonságot nem. Az egyedüllét ezzel szemben teljesen kielégítő.

A szex nekem nem sokat ér, főleg érzelem nélkül. Így egy ilyen kapcsolat se.

2023. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/247 anonim ***** válasza:
100%

Én meg nem hiszek neked, aki úgy fejezi ki magát a nőkről mint te az nem tiszteli őket.

A barátság extrák mióta laza kapcsolat, hm?


Az kevés, hogy elmennél vele ide-oda, amikor csak azért tennéd, hogy többször fektesd meg. A barátság része olyan mint egy barátság a szó szoros értelmében, torodsz vele, meghallgatod, ajándékot veszel neki szülinaprs, anzert extra, mert le is fekszenek, de érzések vannak benne, mert barátok vagytok. Amit te akarsz az szexkapcsolat, ami arról szól, hogy elviszed egyszer moziba, egyszer wellnesezni és nem bőven beszélgettek, mert a testén kívül más nem érdekel.

Lehet rá valakit félszedni, de a vonzalom fontos, ha elbaltázod már az elején nincs esélyed, de ha meg hazudsz és rájön akkor se rúgsz labdába.

A barátság extrákkal, sőt még némely szexkapcsolat is időigényes, minőségi kapcsolat, nemcsak a szexről szól, el vagy tájolódva.

2023. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!