Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok nektek imponálós lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek imponálós lenne ha egy pasi lemondana a kedvetekért a swinger clubbozásról?

Figyelt kérdés
Egy igazi alfa csődör aki swingerezni meg striptease bárba jár, nagykanállal eszi az életet. De a kedvetekért lemondana a bombatestű stripperekről meg a sex clubbozásról is és jófiúvá változna. Ez bejövős volna nektek?
ápr. 2. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Balazskanak is lealdozott, a sok alkohol megtette a hatasat. Mar csak ilyen bena kerdesre futja.
ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

#11

Szerintem ő leszokott. Volt egy kérdés itt talán kb. 1 hete ami gyanús, hogy az övé volt.

ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez nem leszokas kerdese. Amugy ez a kerdes is az ove, felismerni a stilusrol. Az fuggoseg az mindig a szorongas miatt alalkul ki. Egy ilyen ember azert keptelen leszokni, mert nem a problema gyokeret, hanem az okozatot kezeli. Legalabbis probalja. Sokan vannak, akik elsullyednek, mert nem usznak, segiteni meg szinten felesleges, mert amire szukseguk lenne, azt elutasitjak, amit meg kovetelnek, azt meg senki nem tudja megadni nekik. Marad a kozony.
ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem hinném, hogy ő írta volna ki. Ő inkább sajnáltatni szokta magát.
ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%

"Egy igazi alfa csődör aki swingerezni meg striptease bárba jár"


Sok mindent bír a gyomrom más életterületen, de egy ilyen férfit bottal sem piszkálnék meg. Sőt, gumikesztyűs kézben tartott bottal sem, szóval a jó hír az, hogy nem kéne miattam lemondani arról az életvitelről, ami örömet okoz neki, kefélhet tovább fűvel-fával élete végéig, vagy amíg feláll a farka.

ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te se voltál még swinger klubban.
ápr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lilluci27 ***** válasza:
eleve szóba se állnék ilyennel
ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!