Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sràcok tapasztaltatok màr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sràcok tapasztaltatok màr olyat, hogy amikor együtt akartatok lenni egy nővel rendes pàrkapcsolatban akkor annak az volt a feltètele, hogy 90%-ban annak kell lennie a kapcsolatban amit a nő akar?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor fel is ùt le is ùt..

#nő #Nekem több jàr #Örüljèl, hogy veled vagyok #Èn làtok jòl mindent #Mindenki nyomi csak èn vagyok okos
ápr. 3. 09:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Én nem tapasztaltam .

Mindent ketten döntünk el, együtt beszélünk meg.

ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%
11# ez lenne a normális.... csak a kérdező valszeg kapcsolatban életében nem volt,a nőket utálja mert nem kaphatja meg őket, ezért ezzel vigasztalja magát, hogy jobb ez így neki
ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%
Azért elég gyakori jelenség hogy a nők mindent irányítanának, mindenbe beleszólnának. De ez olyan ösztönös viselkedés részükről, hiszen hagyományosan a nők feladata terelgetni és pattogtatni a férfit hogy az megteremtse a körülményeket a családalapításhoz. Szóval ez egy érthető jelenség, csak a határozott férfiak ezt a helyén kezelik, a többiek pedig ugy pattognak ahogy fütyülnek nekik, vagy inkább kerülik a párkapcsolatokat. Utóbbi elég népszerű út
ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
9. Az tény hogy az érzelmi és a szexuális életét egy kapcsolatnak a nők vezérlik. Ha egy nő szexcentrikus, a pasija megfogta a jackpot-ot. Ellenkező esetben elkezdhet gondolkodni szeretőn vagy prostin. Én még olyat nem hallottam ahol a férfi mondja meg mikor lesz szex!
ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!