Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie?

Figyelt kérdés
Munkahely kizárva ,neten nem a legjobb de akkor mi a jó? Másnak is ilyen nehezen megy a párkereses?
ápr. 3. 11:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
#10: igen. Én is néztem egy időben de úgy látom a korosztály inkább a 30-35+-nál van, ami nekem sok úgyhogy végül nem mentem.
ápr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
10: [link] igen, ezen a néven vannak programok. Én Fehérváron megyek programjukra, de az országban többfelé vannak. Jó fej emberek voltak, egyszer már voltam ilyenen.
ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Grízes tészta, amúgy kíváncsi vagyok, hogyan történt a pároddal, hogy az utcán botlottatok egymásba? Leírod a körülményeket? Én alapjáraton hiszek az ilyenben, de sosem jön össze semmi komoly így spontán, mindig társkeresőről voltak komolyabb kapcsolataim.
ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak a teljesség kedvéért: 7, 9, 12, 13 -as válaszoló vagyok. Ezen a programon voltam, marha jó volt, máskor is megyek: [link]
ápr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Grizesteszta ***** válasza:
69%

#13: Tipikus női történet. Vezetek, de erős korlátokkal: szép széles út legyen, ne kelljen párhuzamosan parkolni és tuti legyen a kocsi vagy legalább a gond megoldása szépen szerepeljen a kézikönyvben.

Válás után költözés 250km-rel odébb, több körben, kicsi női autóval. Egyik körnél defekt, szerszámok+pótkerék kiásása a cuccok alól ( cuccok árok parton), mosoly, integetés, fékezés, vigyorgás, segítés, majd kávé+ séta, még több kávé, még több séta, 3 hét múlva bejelentés otthon, 'szétválás', másnap összeköltözés ( cuccok vissza 250 km-ről), boldogan együttélés. Azóta már a hivatalos bontás is megtörtént mindkét oldalról.


De ehhez mázli kell, a társkeresős szerintem sokkal eredményesebb és nagyobb a találati arány. H,

ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#15: mellényúltam.:) Szóval a társkeresőn szerintem nagyobb a találati arány, ha nem jön a defekt és a vigyorgós segítő, akkor tutira bele tudtam volna ott szeretni a két nagyon vonzó közül az egyikbe. De jött a vigyorgós és elsodort minket a dolog- engem azonnal, de én szabad is voltam már, őt viszont jobb meggyőződése ellenére, mert ő nős volt, egy nem jó, de ha én nem jövök, akkor akár halálukig is működő házasságban. Most viszont a volt feleség is boldog valaki mással....
ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem semmi töténet, Grízes tészta, mint egy romantikus film:)


És honnan ez a nickneved?

ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*történet
ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Vak, özvegy nőként, hát tényleg nincs hol.
ápr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%

#17: Bocs, csak most olvastalak.


Lehetett volna tökfőzelék is, de az foglalt volt- de valóban, szóval van még más ilyen gárgya is, mint én.:)


Ami az ismerkedést illeti: ez nálam semmi extra, ezer éve így élem az életem, hogy én bárhol, bárkivel szóba elegyedek, segítséget kérek, felajánlom a segítségem, szóval tök nyitott és érdeklődő vagyok minden és mindenki iránt. Ezért aztán velem sok 'fura' dolog történik, olyan értelemben, hogy semmi extra, de ritkán esik meg az emberrel.


Pl ültem már be fogorvos várójába egy korombeli nő mellé, és beszédbe elegyedtünk, hogy ez a doki folyton késik, már nem elég negyedórával később jönni inkább féllel kellene, mázlija van a dokinak, hogy ügyes a keze és jóképű, megnyerő fazon... Mire végeztünk mindketten, addigra nekem volt egy állásajánlatom a sorstárstól, és dolgoztunk is együtt 2-3 projekten. Pedig ülhettünk volna együtt némán, szenvedő képpel is.


Szóval szerintem a nyitott, érdeklődő hozzáállás sokat segít minden téren, pl a párkeresésnél is.

ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!