Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy egyszerűen nincs hol ismerkednie?

Figyelt kérdés
Munkahely kizárva ,neten nem a legjobb de akkor mi a jó? Másnak is ilyen nehezen megy a párkereses?
ápr. 3. 11:59
1 2 3
 21/22 Grizesteszta ***** válasza:
100%
#20: Ja, azt akartam még, hogy én nem ilyen nyitottnak születtem, nagyon is zárkózott voltam, de érettségi után vidékről Pestre költöztem és itt egy nagyon nyitott , empatikus, segítő csapattal ismerkedtem meg. Ők segítettek abban, hogy hogyan formáljam a személyiségem, a külsőm, az érdeklődésem, stb. Azóta is hálás vagyok nekik és ezért mondom, hogy minden tanulható.
ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedés még csak-csak, valahogy, de a pártalálás, na az - normál monogám emberként - mocsok nehéz valami. (A többszerelműek ezen a téren sokkal könnyebb helyzetben vannak, viszont a libidó kopásával, elfogyásával azért már ők is nehéz helyzetben tudják találni magukat. Így gondolom.)

Sokkal pörgősebben, jóval nagyobb merítésből kellene hogy ismerkedjünk mi monogámok ahhoz, hogy valós esélyünk legyen a pártalálásra. Már ha igényesek vagyunk arra, hogy hozzánk hasonló embert találva jól tudjuk szeretni egymást. Együtt "nyűglődéshez" nem annyira nehéz párt találni, csak az ilyen kapcsolatok sokkal hamarabb ki is fulladnak, véget is érnek, mert rövidebb idő alatt meg is unják egymást benne a felek.

Régen sokkal könnyebb volt minden ezen a téren, mert jóval több volt az "egyforma" ember. Egy faluban mondjuk volt ezer földműves és családja, az ő észjárásuk tök egyforma volt. Ma az egyik szomszéd cukrász, a másik tanár, a harmadik orvos, a negyedik hegesztő, stb-stb és ők mind-mind egy külön világ. Más időbeosztás, érdeklődés, hobbi, műveltség, stb, hát csoda, hogy nem találják egymással a közös hangot? Aztán ez a szeparáció csak tovább fog fokozódni, a különböző vallások, kulturális szokások, stb megjelenésével.

Mindezeket látva, megélve, már egyáltalán nem is csodálkozik azon az ember, ha kihal, elfogy egy-egy nemzet.

ápr. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!