Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs autója meg pénze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs autója meg pénze a férfinak a randira , az akadály?

Figyelt kérdés
Nincs autóm és randira max 2000 ftom lenne. Így sétálni hívnám el a kiszemelt nőt! Ez működhet ? Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát ? Sajnos a iskolai végzettségem (szakma, érettségi) nem teszi lehetővé hogy 350 ezres nettós állásnál jobbat találjak. Tovább tanulni (nyelvet főleg ) nem akarok, már a normal iskolát is kínzásnak éltem meg gyerekként / fiatal felnőttként. Ha nem szeretem 15 évesen a halászlét akkor nincs az az isten amiért majd 35 évesen enni fogom…
ápr. 4. 12:31
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Nem gond, de én fixen be akarnék ülni valahova legalább egy kávéra. Én a sajátomat mindig fizettem. Egyébként n350 az jó.
ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%

Másra költesz szívesen?

Mozi, színház, nyaralás?

ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

1


Budapest?

ápr. 4. 12:39
 4/41 A kérdező kommentje:

Moziban 2004 ben voltam utoljára

Színházban 19 évesen (most 35)

Nyaralni még sosem voltam, csak egy családi telek/nyaraló volt és csak oda jártunk. Ami érdekelne Olaszország, Kína , Egyiptom stb de nyilván nem engedhetem meg magamnak.

ápr. 4. 12:41
 5/41 anonim ***** válasza:
77%

#1 vagyok


Majdnem Budapest. Mellette vagyok.

Mire megy el a pénz, hogy ennyit sem akarsz belefeccölni? Sok nő elvárja, hogy legalább egy kávét fizess.

ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

5


Fent kell tartanom egy bérelt lakást, örököltem 1 nagy kutyát és 2 macskát. Számlák … szerencsére tartozásom / hitel nincs. De így is nehezen élek meg egyedül.

ápr. 4. 12:48
 7/41 anonim ***** válasza:
86%
Minek neked nő, ha csak a 4 fal között tudsz vele ülni meg sétálgatni?
ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

7


Nem teljesen így van. És két dolgozó ember “együttes erővel” azért el tud jutni programokra. Nem vagyok irigy. Ha jól kereső férfi lennék akkor szívesen fizetném a barátnőm jegyeit stb. Csak ez nem adatott meg.

ápr. 4. 12:50
 9/41 anonim ***** válasza:

#1


Simán megtalálhatod így is a számításaidat. Próbálj neten ismerkedni.

van még olyan, mint én is. Van házam, fizetésem, autóm. Nem a másiké kell.

ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
71%

Nem azzal van a baj, mit keres jelenleg az ember és hogy mit fizet nekem, mert semmit nem kell fizetni. Hanem hogy tudja, nélkülöznie kell, több mindent csinálna szívesen, de semmit nem hajlandó ezirányba tenni.

Szerintem elegen találkoztunk gyerekként azokkal a szülőkkel akik mindent nélkülöznek maguktól a megélhetésért de nem tesznek semmit, hogy jobb legyen és én nem szeretnék ilyen helyzetben ragadni, ezért olyan partnert keresek, aki törekszik a jobbra.

Nem a luxusra meg az autóra, hanem hogy elérjen egy olyan szintet ahol megteheti a legtöbb dolgot amit megakart anélkül hogy a megélhetése veszélybe kerüljön.

Nyilván ha valaki otthon akar ülni és nincs más vágya, arra persze elég.

De ha utazni akarsz, programozni, akkor tegyél érte. Ha összedobjátok a pénzt egy külföldi utazáshoz, igazából ugyan azt fizeted. 2 repjegy, 2 szállásdíj, ugyanaz mintha most egyedül lennél csak van társaságod, árban ugyan ott vagy.

Amin tudsz spórolni ha összecuccolsz valakivel az az albérletdíj kb.

Engem nem zavar ha valaki jól kijön 350-ből. De ha nem így van és nem tesz semmit ellene, az nem egy olyan ember és influencia amit én szeretnék az életemben.

ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!