Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs autója meg pénze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs autója meg pénze a férfinak a randira , az akadály?

Figyelt kérdés
Nincs autóm és randira max 2000 ftom lenne. Így sétálni hívnám el a kiszemelt nőt! Ez működhet ? Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát ? Sajnos a iskolai végzettségem (szakma, érettségi) nem teszi lehetővé hogy 350 ezres nettós állásnál jobbat találjak. Tovább tanulni (nyelvet főleg ) nem akarok, már a normal iskolát is kínzásnak éltem meg gyerekként / fiatal felnőttként. Ha nem szeretem 15 évesen a halászlét akkor nincs az az isten amiért majd 35 évesen enni fogom…
ápr. 4. 12:31
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

30


Ezzel semmi gondom nincs. Amúgy én is olvasok olyan témakörökben sokat, amik érdekelnek. De munka mellett azt a kevés maradék időmet nem az iskolapadban akarom eltölteni. Hanem pihenéssel.

ápr. 4. 19:48
 32/41 anonim ***** válasza:
94%

Tenni nem akarsz, hogy jobb legyen, csak nyavajogsz itt, hogy te aztán ezt se meg azt se fogsz változtatni. Mit akarsz akkor hallani?

Sokan szeretnének ilyen körülmények közt élni mint te.

Keresed a kifogást meg sajnálod magad.

ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
84%

Akkor rohadj meg a kanapédom vagy az ágyadban egyedül.


Én se tudok magolni, nincs is magas végzettségem. Lusta dög is vagyok, beismerem, de a szabadidőm (8 óra munka mellett) egy részében fejlesztem magam. Nyelvet tanulok, fejlesztem a rajzképességem, ismeretterjesztő videókat nézek vagy podcast-eket hallgatok.

ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
#33: ott a pont. A kérdezőnek láthatóan fogalma sincsen arról, amikor az ember a szellemi erőforrásait célzottan fordítja valamire, nem csak úgy lézeng szellemileg, és csapódik egyik őt érdeklő témától a másikig a figyelme.
ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
46%
semmi sem akadaly ha be jossz nonek.. ha nem annyira akkor jonnek ezek a suros dolgok.
ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az elején tök szimpi voltál, de sajnos a válaszaid magukért beszélnek... :-(

N

ápr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

36


Szomorú

ápr. 5. 10:17
 38/41 anonim ***** válasza:
Ne a problémáidat nézd és az akadályokat keresd, hanem vágj bele az ismerkedésbe, és egy picit! költhetsz magadra és a nőre is, jó lesz!
ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
"örököltem 1 nagy kutyát és 2 macskát" - Nagy a lelked, hogy őket ellátod, magadnak is adj valami jót.
ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Nem akadály ha hasonló nővel randizol mint te vagy. Sok sikert!
ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!