Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs autója meg pénze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs autója meg pénze a férfinak a randira , az akadály?

Figyelt kérdés
Nincs autóm és randira max 2000 ftom lenne. Így sétálni hívnám el a kiszemelt nőt! Ez működhet ? Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát ? Sajnos a iskolai végzettségem (szakma, érettségi) nem teszi lehetővé hogy 350 ezres nettós állásnál jobbat találjak. Tovább tanulni (nyelvet főleg ) nem akarok, már a normal iskolát is kínzásnak éltem meg gyerekként / fiatal felnőttként. Ha nem szeretem 15 évesen a halászlét akkor nincs az az isten amiért majd 35 évesen enni fogom…
ápr. 4. 12:31
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
Ha a minimumot sem tudod beletenni egy kezdődő kapcsolatba, akkor saját lehetőségeidet szűkíted le. Az ismerkedés időszakában nagyon nem mindegy, mit lát belőled a másik. Nyilván nem arról van szó, hogy megjátszd a milliomost, de a kisstílűség is riasztó. Találj ki költségkímélő randiprogramokat, de egy minimális összeget kalkulált bele. Ha pedig kialakult a kapcsolat, együtt tényleg könnyebb lehet anyagilag is. De addig el kell jutni.
ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
75%

"aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát"

Nem, belém verje. Egy bio guminő vagyok. 🤔


Inkább ezért nem kellesz a kutyának se, mert ilyen vagy.

Kuporgassad az aprót, lehet karácsonyra összegyűlik annyi hogy elmenj egy rosszlányhoz.

ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
Én is szegény vagyok,de 2000 ft nal tõbbet ràtudnék szánni egy randira,máskérdés hogy a nők nem kérnek belőlem,mennyit jeresel havonta!40 ezret?
ápr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
89%

"Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát ?"


Ez a kérdező igazi arca, és kizárólagos motivációja a párkapcsolatra, ez már egy korábbi kérdésénél is egyértelműen kiderült, tőle, magától, feketén-fehéren.

ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak azt nézem, hogy a randipartneremnek nincs kocsija (és? nekem sincs) és csak 2000 van nála randira (úgyis felajánlanám, hogy fizetem a saját részem, ergo belefér egy kávézás) akkor semmi gond.


De ez a " Vagy aki szegény sorsú melós férfi az verje magának halálig a faxát " mondatod elég kiábrándító, és a többi is.


Oké, nekem se volt sose seggem a magoláshoz, de nyelvet tanulni nem is olyan nehéz. Én úgy tanultam meg szinte teljesen egyedül angolul, hogy sokat olvastam. A kis minimális alsós angolórák segítségével, és először fordítóval (a teljes weboldalt lefordítottam, és ha rámentem a kurzorral, akkor mutatta az eredetit) olvasgattam, majd egyre kevesebbszer kellett. A kedvenc filmjeidet is érdemes angolul, angol felirattal (vagy amilyen nyelvet tanulnál) nézni.

ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól kereső férfi lennék akkor szívesen fizetném a barátnőm jegyeit stb. Csak ez nem adatott meg."


Ritkán "adatik" meg, fent leírtad, hogy nem akarsz érte tenni.

ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%
Mit várjak el egy férfitől aki magáért se képes twnni valamit?
ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
#15: de jó fej vagy! Ezt a hozzászólásodat lehet, hogy elmentem, mert mintaszerű példája annak, hogy Elon Musk-nak és Frank Zappának is mennyire igaza volt abban, miszerint a felsőoktatást igénybe venni igazából fölösleges, ha az ember tanulni akar.
ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%

Azért nincs minden veszve kérdező. Sok férfinek van barátnője, aki nem ekres nálad többet. És ha komolyra fordul a dolog és összeköltözök, azzal is pénzt takarítatok meg.

Másrészt ne haragudj, de ha lusta vagy tanulni, tovább fejlődni, akkor ne várd, hogy jobb lesz. Ez sokkal nagyobb baj, mint a jelenlegi helyzeted.

ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Tanuljon tovább aki hülye.
ápr. 4. 17:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!