Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feladtam. Lehetek akármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladtam. Lehetek akármilyen jó csaj, kívülről-belülről, de senkinek nem kellek. Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok szingli, de szinte az összes párkeresési kísérletem kudarcba fullad. Vagy nekem nem jön be a másik, vagy ha én érezném a többet és a vonzalmat, én nem kellek a másiknak. Rengeteg csalódás és nem tudom, mi lehet a gond.

Rengeteget edzem, jó testem van, adok magamra, van rendes munkahelyem, diplomám,barátaim, nyitott vagyok, szeretek utazni, kirándulni, biciklizni, de ezeken kívül is nagyjából mindenre is nyitott vagyok. Arcommal sincs gond, állítólag szép szemeim vannak.

Persze senki nem tökéletes, én sem, vannak hibáim kivul-belul, és ezzel a kérdéssel nem az a célom, hogy magamat fényezzem, de tényleg nem tudom, mi kell még ennél több a férfiaknak??

Belsore is vannak értékeim, pl rengetegszer kapok olyan visszajelzest, hogy empatikus vagyok és nagyon magas az érzelmi intelligenciam, humoros is vagyok (tavaly egy srác pl azt mondta, hogy ő sok lánnyal randizott tinderrol, de senkinek a társasága nem volt ennyire szórakoztató, mint az enyém). Picit offtopic, de az ágyban sem érkezett rám panasz.

Tényleg nem tudom, mi a fene lehet, de meguntam... nekem is ugyanúgy heti 40 óra munka van + házi munka + edzés + család és barátok, emellett a társkeresés is, de úgy érzem, akármennyire is sokat adok magamra kívülről-belülről, nem jön össze.

Már nincs is kedvem tovabb ismerkedni... senkivel sem.



ápr. 4. 21:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
92%
*mármint senki olyannal nem alakul ki semmi komoly aki neked is kellene
ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
50%
Sok a selejt pasi. Tűt kell keresni a szénakazalban. Azokra meg nagy a verseny
ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
65%

Hát amilyen férfiak vannak manapság.. nemcsodálom :D

Amúgy meg szerintem túlságosan rá vagy görcsölve a témára, vagy csak a kapuzárási pánik szól belőled?

Engedd el lazíts, majd akkor jön amikor nem keresed ennyire, csak türelem!

ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne görcsölj erre a dologra annyira rá, Éld az életedet, tedd azt, amit eddig is, de ha nem ezen/ilyenen görcsölsz, akkor hamarabb rád találna valaki. Valószínűleg (okés, hogy foglalkozol magaddal, de) kívülről látszódhat ez a görcs, ami nem jó képet ad.
ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
74%

bezzeg a csúnya, mangalica külsejű nők már rég házasok és gyerekük van... ki érti ezt...

Ne csak online gondolkozz, hanem járj el különböző csoportokba, hobbi körökbe, edzeni stb.


Amúgy rohadt sokáig kell keresni, kitartóan, és nem szabad feladni.

ápr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%
5# Ezt én is tapasztalom hogy a bányarémek valahogy hamarabb elkelnek es a kapcsolatok is tartósabbak.
ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%
Mert neked nem jó akárki, tisztában vagy az értékeiddel és nem viselsz el olyan pasit, aki nem becsül meg kellően. Meg persze akivel a szex is jó. Ez a kettő ritkán jár együtt. Kevés pasi ugorja meg ezt a szintet. Kevés az, akinek nincs kattja, nem kontrollmániás, vagy lusta, vagy agresszív, vagy kihasználós, vagy hűtlen stb.
ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%
#6 mert ők örülnek, ha jut nekik valaki és foggal-körömmel ragaszkodnak hozzá, mert nem találnak 5 perc alatt más jelentkezőt, mint egy vonzó nő.
ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
76%
Rossz helyen keresgélsz ez az igazság
ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom az eletkorod harmassal kezdodik :)



39F incel

ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!