Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak még manapság olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még manapság olyanok, akik szüzen házasodnak? Kinek mi a tapasztalata erről (negatív/pozitív/másodkézből/akármilyen)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
bár házasok nem vagyunk, de mindkettőnknek a másik volt az első :) 9 éve boldogan együtt vagyunk, két gyereket nevelünk! Sajnos a mai világban már nagyon ritka az ha valaki egyáltalán összeházasodik, nem hgoy szüzen... Az a baj hogy ha valaki szüzen házasodik, akkor vagy túl fiatal a házassághoz, vagy nagyon kitartóan kereste azt az igazit aki szintén szüzen akart házasodni. szerintem nagyon nagyon ritka és max nagyon mélyen vallásos családoknál fordulhat elő. az én ismeretségi körömben nincs is ilyen.
2013. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs nagyon értelme szüzen férjhez menni. Nekem ez kb. olyan, mintha azt mondanám, házasságig nem engedem le a hajam, addig csak copfban láthat a párom.
2013. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Hát, ez a szüzesség túl van erőltetve. Még régen amikor még szűz voltam, a nőgyógyász oda súgta az asszisztensének, hogy még szűz. Vigyorgott. Milyen gyerekes. Ennek a szüzességnek semmi értelme ma már.


Most elég sok a fiatal akik a húszas éveik elején járnak szüzek. Jó nagyon sok 13-14 évesen már nem.


De a kérdésre a válasz. Egyik orvos ismerősöm keresett katolikus, szűz lányt, mert hogy házasságig ő nem szeretné. Oké, ez az Ő döntése. Nem látom értelmét. Szerintem amire nagyon-nagy szükség van a mai világban az pont a tapasztalat. 37/N

2013. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy... kinek a pap, kinek a papné. Váltak már el szüzen házasodók és esküvő előtti szexmániások is. Nem ez számít. Ha a párnak jó, és mindketten akarják miért ne?
2013. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, például én. Ismerősök is vannak, bár nem sok, de ők pozitív példák. (hívők vagyunk)
2013. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Masodkezbol jo tapasztalatok vannak, ismerosoktol (szinten hivok). En is igy fogok.
2013. júl. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os: és nem tartasz attól, hogy nem lesz kielégítő a szexuális életetek?
2013. júl. 28. 11:10
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten: nem. De 5ostol is kerdezd meg :)
2013. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
5-os vagyok, jelentem en sem. Nem vagyok frigid, kivanom a parom, de sokkal fontosabb, hogy igaz lelkitarsam legyen, es o az. A hazassag ezt csak megerositi, Isten pedig ugy teremtette meg a ferfit es a not, hogy passzoljanak. Kommunikacioval, komprumisszummal, pedig minden megoldhato, ilyen teren is. Nem kell ezt tulmisztifikalni.
2013. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Tapasztalat jobban érdekel.

Majd akkor is írjatok, mert azért ez nem olyan egyszerű, csak még nem tudjátok

2013. júl. 28. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!