Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Academicsingles.com-ról van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taushi kérdése:

Academicsingles.com-ról van már valakinek tapasztalata? Akármilyen jellegű érdekel, pozitív, negatív, próbáltátok-e egyátalán?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
most komolyan van ilyen nevű társkereső??? :D
2018. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Engem is érdekelne, előfizetnék, ha tényleg annyi (valódi) üzenetet kaptam volna, mint amennyiről értesítést kaptam. De amúgy szerintem csak Flirtmode féle átb*szás az egész.
2018. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Semmikepen ne jelentkezzetek! Engem eloszor 2000FT-al huztak le a reklamozott 490FT helyett , utanna meg 24000FT-ot vettek le a szamlamrol!!! Letiltattam a kartyam most meg reklamalhatok a penzemert!
2018. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Senki ne regisztráljon! Csak 2000 Ft-os előfizetéssel beléptem egy hónapra, majd az ászf áttanulmányozása nélkül használatba is vettem az oldalt. Egy hónap elteltével automatikusan meghosszabbították az előfizetést. Nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget ha levél vagy rendszerüzenet jött, hiszen csak egy társkereső oldal. Aztán egyszer csak jött egy fenyegető levél, hogy a tartozásom követeléskezelőhöz küldik, mert nem sikerült az előfizetési díjat levonni számlámról. "...Jelenleg 9 900,00 Ft lejárt előfizetési díjjal, ehhez járul 3 459,00 Ft kezelési költség..."

Szerencsére online kártyát használtam, amin mindig 0 Ft van és csak akkor vezetek át pénzt ha épp fizetek valamit, így nem tudtak meglopni.

Ekkor picit utánaolvastam a google-n a velük kapcsolatos dolgoknak. Tv-ben is volt szó róla, hogy csalók. Azt javasolták, hogy a károsultak tiltsák le a kártyáikat, hogy legalább nagyobb kárt ne okozhassanak, majd reklamáljanak a bankfiókuknál a jogosulatlan kifizetés kapcsán mindenféle bizonyítékot csatolva. Szerencsére ez engem nem érint. Azt is olvastam, hogy követelést behajtani csak jogerős bírósági határozattal lehet, úgyhogy nem kell betojni és fizetni. Remélem ez tényleg így van, mert masszív ellenszegülésbe kezdtem. Szerződésre hivatkoznak és nem igazán hatják meg őket az érveim, de fizetni akkor sem fogok. Más se tegye!

2018. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Petkó József válasza:
Ez a 3 cég egy és ugyanaz, vajon mennyi esélye van annak, hogy ugyanabban a percben 3 weboldalon is ugyanazzal a szöveggel levelet kapj. Szerintem a lottó 5-öst könnyebb megnyerni, mint hogy ez hihető legyen...
2019. máj. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Petkó József válasza:
Kár, hogy képkivágást nem tudok beilleszteni a levelezésemből. Hihetőbb lenne, de akkor leírom melyik 3 cég az: 1. Singles50 2. be2 3. Academic singles
2019. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petkó József válasza:
egyikre se fizessetek elő, ha nem akarjátok, hogy megkárosítsanak!!!!
2019. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!