Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 38 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 38 éves koromig nem volt barátnőm nagy valószínűséggel a külső miatt, akkor érdemes interneten próbálkoznom, tinderen tényleg olyan sok nő van?

Figyelt kérdés

Igen sajnos 38 éves vagyok és még szűz, sokszor gondolkoztam hogy hol lehet a baj, de nagy valószínűséggel a külsőm lehet a gond, jelezték már finoman hogy sajnos nagyon csúnya férfi vagyok, eddig interneten még sosem próbálkoztam, élőben mentem oda a nőkhöz, de szinte minden nő visszautasított

.. igen próbálkoztam a nem kelendő nőknél is, nagyon elhízott öt gyermekes nőnél is próbálkoztam, ő is azt mondta hogy bocsi de nem vagyok az esete. El vagyok keseredve, hogy lassan 40 éves vagyok és még nem volt barátnőm, haverom megmutatta a tindert hogy mennyire sok nő van rajta akik mind keresik a párjukat és hogy próbáljam meg a hátha mert hogy interneten nagyobb a merítés és az esélyed hogy párod legyen


ápr. 6. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg. De ha a külsővel van a gond biztos, hogy kihoztad magadból a maximumot? Belsőt tekintve merre tartasz? Tudsz egyáltalán ismerkedni, beszélgetni?
ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. Sportolók abszolút nem vagyok elhízva de olyan az alakom, fejszerkezetem szerintem hogy nagyon nem vagyok vonzó, nem tudom hol lehet tanulni az ismerkedést
ápr. 6. 10:51
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet megtanulni! Ismerkedni kell és levonni a következtetéseket, hogy talán merre rontottad el.
ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az interneten a külső a legfontosabb. Szerintem csak rosszabb tapasztalatod lesz mint a való életben.
ápr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Gondold már végig... Szintén ronda, hamarosan 33 éves nő vagyok, nem hiszem el, hogy 5 évvel idősebb férfiként ezt komolyan kérdezed. A 4-esnek igaza van. Mindenhol a külső az első szűrő, ha azon nem mész át, baszhatod. Az internet annyival rosszabb, hogy nem elég "csak" jól kinézned, hanem mellé még fotogénnek is kell lenned, az meg egy magunkfajta csúfság ritkán szokott lenni, főleg, hogy írod, neked is az arcod/fejed a gáz.
ápr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy persze, sokan vannak Tinderen, nők is, férfiak is, de az nem (sem) a rondák terepe, még az átlagosoké sem igazán. Top nők és pasik számára egy plusz lehetőség, ha nem lenne bőven elég nekik alapból is élőben.
ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni de vedd figyelembe hogy online még jobban számít a külső mint személyesen.
ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Interneten még kevesebb az esélyed mint a személyes probálkozásnál! Mit sportolsz ? Mozgás nem elég ha rossz az étkezés! Diétás étrenden élsz? Nőként mondom hogy nem kell izmosnak lenni! Csupán tartani egy esztétikus normal testet. Pl 180 cm mellé 70 kg a férfiaknál.
ápr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Igen diétázok is ... na itt kezdődik a baj 162 centi vagyok 55 kgval...
ápr. 6. 11:27
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Léteznek alacsony nők ám...
ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!