Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként volt már hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként volt már hogy férfi akivel randiztál nagyon tetszett, külsőre-belsőre de kiderült hogy elvárásaidhoz képest "szegény"?

Figyelt kérdés

Pl. kiderült csak szobát, lakást bérel pedig te elvártál volna saját lakást, bicajjal járt vagy buszozott, pedig saját autót elvártál volna stb.


Vagy pl. külseje, öltözködése, intellektusa alapján azt tippelted hogy diplomás keresett munkája van, mérnök, IT stb. erre döbbenten szembesültél vele hogy diplomája sincs és mondjuk bolti eladó stb.


Volt hogy ilyen miatt rendesen felb*sztátok az agyatokat hogy hát ilyen már a világon nincs hogy milyen tök jó pasi, de " csóró" ?



ápr. 6. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Igen, úgyhogy szegény sz@rdarab nem is kell!

☝🏻🤓 pápá 😂

ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Ja meg amikor séta a program 😂😂😂😂kösz, nem lesz második randi 😂😂
ápr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%

Olyan volt, aki az anyjával élt szegényesen. Még ketten is alig jöttek ki anyagilag. Nem is tudta hogy élhet valaki egyedül. Majd ha lesz valakije az beszáll harmadiknak gondolom.


A másik; sokat keresett, de nem tudott a pénzzel bánni. Az anyjával élt.

Volt vagy 20 gitárja, minden hónapban koncertekre járt, amikre vagy 100-120 ezret kiadott, ilyen buli olyan kocsma túra...


Harmadik típus; tanár.

Na ettől csóróbb, sz4rrágóbb réteg nincs. Egy közmunkás is jobb.

ápr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen, elég jól fel tudom mérni az embereket.


(Persze érhet még meglepetés, de eddig aránylag jól be tudtam lőni, hogy ki miféle.)

ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Olyan volt, aki próbált közeledni, de végül nem mert lépni... róla derült ki, hogy vasúti kalauz. Elgondolkodtam azért rajta, hogyha mert volna randira hívni, akkor alkalomadtán, ha összeköltözünk, hogy lenne az életünk, mert azért nagyon eltérő anyagi színvonalon élünk, gondolom (én nettó 600at megkeresek irodában, van saját lakásom... nem dajdajozom, de azért ingerekben gazdag és kellemes életszínvonalon élek, és nagyon sokat nem adnék ebből le).


Amúgy volt egy exem, aki a felét nem kereste meg annak, amit én, jó pár évvel ezelőtt, és tök jól megvoltunk. A lényeg nekem az volt, hogy az általam elvárt életszínvonalból ne legyen a másik miatt vegetálás, ne pumpoljon, ne nekem kelljen eltartanom, ne kelljen lemondanom havi 1-2 kulturális programról és éttermezésről, csak mert ő nem tud lépést tartani és frusztrálja, ezért egyen otthon a penész (ettől függetlenül arányosan fizettünk, nem vártam el, hogy állja a felét mindennek).

ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!