Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet kapcsolat is,vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat is,vagy az teljesen felejtős? Megbántani és hitegetni nem akarom.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány aki tetszik,és elszeretném hívni egy randira. A kérdést személyesen szeretném feltenni neki,nem félek a szemébe nézni. A baj annyi,hogy én Németországban élek és dolgozom tartósan,itt van a vállalkozásom,nem akarom és nem is fogom itthagyni. Nyilván tőle sem kérném azt,hogy otthon hagyjon fel mindent,de a kapcsolatot sem erőltetném,hiszen értelmetlen,tudom...

De annyira bejön külsőleg,és szerintem én is tetszenék neki,már az is elég lenne,ha csak egy randira eljönne velem mikor hazamegyek legközelebb. De lehet emiatt az is felejtős lenne. Lányok ti elfogadnátok egy randi-meghívást kötelezettségek nélkül úgy,ha tudjátok semmi nem lehet belőle? Egy laza vasárnapi Balatoni sétára gondoltam,étteremmel,sétahajóval. Nem akarom megfektetni egyből,az nem én vagyok.Köszönöm a válaszaitokat.



ápr. 7. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
És igen,ő Magyarországon él és dolgozik,én ugye külföldön, nyilván ezt leszűrtétek.
ápr. 7. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
kussolj arrol, hogy te kulfoldon elsz es eszedben nincs hazakoltozni, akkor sokkal jobban fog telni mindkettotoknek es lekelesre is jobb az esely. Nem erdemes idot pazarolnia a nonek egy ilyen esetre, amikor tudja hogy nem lehet semmi az egeszbol. Ha ismerne, talan, de egy full idegennel.
ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsd el. Hoki Huszár
ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele.
ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlen idő- és energiabefeketetésnek érezném, így nem mennék bele.
ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez teljesen off lenne. Én komoly kapcsolatot keresek, úgy, hogy nem vagyunk huzamosabb ideig távkapcsolatban. Az nem hat meg, hogy mennyire feláll a külsőmre az illető farka. Nekem nem szimpatikus csak úgy randizni menni kb. ok nélkül, jövőkép nélkül, csak mert.
ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!